Sałatki Chrupiące, wyjątkowe, zawsze świeże i pełne witamin

Tłumaczenie: Urszula Kostrzyńska
Wydawnictwo: Weltbild
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kulinaria, Sałatki

Świeża, chrupiąca i zdrowa sałatka pasuje do wszystkiego! Oto ponad 100 apetycznych kompozycji: warzywnych, z serem lub jajkiem, mięsem lub wędliną, rybami lub owocami. Na eleganckie przyjęcia, codzienne domowe posiłki i śniadania w pracy, a także na obiad. Masz okazję spróbować sałatek z całego świata: ∙ fasolowej z żółtym serem ∙ paprykowej z jajkiem ∙ drobiowej z pieczarkami ∙...

∙ fasolowej z żółtym serem
∙ paprykowej z jajkiem
∙ drobiowej z pieczarkami
∙ ziemniaczanej z wołowiną
∙ makaronowej z ziołami.

Dla miłośników eksperymentów: sałatki orientalne i ze słodkimi dressingami. Książeczka w poręcznym formacie, pełna fantastycznych zdjęć z propozycjami dekoracyjnego podawania sałatek – w szklankach, miseczkach, a nawet kieliszkach. Praktyczne informacje: szczegółowe listy składników, czas przygotowania (20–40 minut), ilość kalorii, zawartość białka, tłuszczy, węglowodanów w jednej porcji.

źródło opisu: Weltbild, 2011

źródło okładki: http://www.weltbild.pl

sPinacz | 2013-03-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Smaczne przepisy, robię się głodna już wtedy, kiedy zerkam na zdjęcie :)

Ania | 2016-12-27
..an | 2016-02-13