Sałatki Chrupiące, wyjątkowe, zawsze świeże i pełne witamin

Okładka książki Sałatki Chrupiące, wyjątkowe, zawsze świeże i pełne witamin
praca zbiorowa Wydawnictwo: Weltbild kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Weltbild
2011-09-11
2011-09-11
Urszula Kostrzyńska
Kulinaria Sałatki

W tej książce znajdziemy bardzo urozmaicone przepisy na sałatki.
Z pewnością dla każdego będzie w niej coś zgodnego z gustem smakowym.
Niektóre przepisy na sałatkę są oryginalne, wręcz wyszukane, inne proste i znane.
Sałatki zaproponowane w tej ksiażce mogą stanowić pożywny posiłek, dodatek do potraw obiadowych, ale też nietuzinkowy deser.
Z pewnościa jest to dobra propozycja dla koneserów smaku i zdrowego odżywiania.

W tej książce znajdziemy bardzo urozmaicone przepisy na sałatki.
Z pewnością dla każdego będzie w niej coś zgodnego z gustem smakowym.
Z pewnościa jest to dobra...

Smaczne przepisy, robię się głodna już wtedy, kiedy zerkam na zdjęcie :)

Smaczne przepisy, robię się głodna już wtedy, kiedy zerkam na zdjęcie :)

Dodaj cytat z książki Sałatki Chrupiące, wyjątkowe, zawsze świeże i pełne witamin