Lubimyczytać.pl to:

miłość, seks,
typ
papier
Lucy
7.4 (809 ocen i 103 opinie)

Opis książki

Piękna seksuolog zniechęcona do mężczyzn wyrusza w trasę z otoczonym złą sławą zespołem heavymetalowym Myrna Evans, młoda seksuolog wykładająca na uniwersytecie, nie zamierza nigdy więcej poddać się uczuciu. Tego nauczyło ją nieudane, bolesne małżeństwo. A drętwi koledzy z uczelni ją nudzą. Jeśli w jej życiu mają być jeszcze jacyś mężczyźni, to tylko na jeden raz. I zamierza przeżyć niejedno podc...

I zamierza przeżyć niejedno podczas trasy koncertowej, w jaką jedzie z kultowym zespołem rockowym. Chce zbadać, czemu fanki gotowe są być seksualnymi uległymi poddanymi swoich idoli.
I wszystko poszło by jak z płatka, gdyby nie Brian, genialny gitarzysta Sinnersów...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1382/za-scen%C4%85

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/pliki/okladki/VTthu...»

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
myślnik | 2013-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2013

W pogodni za orgazmem!
Już widzę jak większość kręci nosem...
Nierealne,nieprawdziwe i tylko o jednym!
A o czym byście chcieli aby była powieść erotyczna?!
O plewieniu grządek?!?!
No dajcie spokój!!!
Co my jesteśmy małolaty w przedszkolu!
Jak się bierze taką książkę do ręki,to trzeba trochę przymknąć oko na rozbuchaną fantazję autorki,bo zawsze ale to zawsze będą takie hmm momenty,które komuś nie podejdą.

Trzymajcie ją z daleka od dzieci!
Dajcie im do ręki Harrego Pottera.
A sami zaszyjcie się w ciepłym łóżku,lub swoim ulubionym fotelu i w całkowitym wyciszeniu niech porwą Was akordy ostrej muzyki...

Połączenie rockowego brzmienia z nietuzinkowymi fantazjami.
Świat za kulis sceny pełen fanek,które zrobią wszystko,ale to wszystko,by znaleźć się w zasięgu wzroku i rąk swoich idoli(jak to dobrze,że ja nigdy nie odpłynęłam i nie robiłam maślanych oczu do żadnej"gwiazdy").

Dwa oblicza członków zespołu Sinners.
Dwie twarze każdego z nich.
Zwyczajni faceci,którzy momentami aż się proszą b...

książek: 1933
enigmatique | 2013-10-30
Na półkach: O miłości..., Przeczytane
Przeczytana: 30 października 2013

Pierwsza połowa książki opiera się głównie na seksie, w różnych miejscach, w najróżniejszy sposób, już od pierwszych stron książki. Dość dużo scen upchała tam autorka, trochę za dużo, ale dużym plusem jest z pewnością brak wulgaryzmów.
W drugiej połowie książki autorka opisuje miłość rodzącą się pomiędzy dwojga skrajnie innymi ludźmi z bagażami doświadczeń, seksuolog Myrna i gitarzysta Brian, których na pierwszy rzut oka absolutnie nic nie łączy. Poznajemy także pozostałych członków zespołu, jest dużo zabawnych sytuacji, bo Sinnersi to takie duże dzieci ;) Chociaż według mnie Brian jest najciekawszym członkiem zespołu – ale to moja subiektywna ocena jako fanki rockowych gitarzystów, jednak na pewno sięgnę po następne książki autorki, bo zaintrygował mnie zespół.
Historia z ojcem Briana trochę przerysowana. Tak nagle, po paru słowach Myrny dotarłoby do niego, jak jego syn jest utalentowany i rzuciłby się na scenę? Trochę zbyt naciągana scena.
Naprawdę podobała mi się ta książka, była...

WampirkaJustynka | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Dobra książka, ale dla za mocna. Myślałam, że "Pięćdziesiąt twarzy Grey" to było zboczone, ale ta książką okazała się bardziej.

Ulka | 2012-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2012

Gdzieś przeczytałam opinię, że do tej książki zamiast zakładki powinni dodawać wibrator :) No nie potrafię się z tym nie zgodzić.
Książka jest strasznie gorąca, składa się ona w 90% ze scen erotycznych o przeróżnym natężeniu rozwiązłości. Myrna i Brian są non stop zwarci i gotowi, zresztą jak cała reszta zespołu.
Z kolejną przekraczaną przez bohaterów granicą moje zdziwienie wzrastało. Sex z zabawkami, z jedzeniem, z kolegami - Christian Grey i Anastasia mogliby się od nich uczyć.

Nie sądziłam, że będę w stanie znieść aż takie porno, ale o dziwno czytało się całkiem nieźle, chwilami było strasznie wesoło - co mi się podobało. Tło, jakim jest cały zespół i ich koncerty świetnie wpłynął na mój odbiór, bo choć niewiele tu fabuły to na tyle, że śmiało mogę stwierdzić , że stałam się fanką "Sinnersów".
Fajnym motywem jest też to, że miększą, bardziej czułą i słabszą połówką jest w tym związku Brian, a Myrna, jako kobieta z bagażem, starsza, z postanowieniem, że już nigdy nie odda serca in...

Malwina | 2013-03-16
Przeczytana: 16 marca 2013

Jak już raz wejdzie się w świat erotycznych powieści, to ciężko jest z niego uciec. Najpierw Grey, potem Crossfire (niecierpliwie czekam na trzeci tom), teraz Sinners on Tour - każda z tych serii jest w moim odczuciu coraz lepsza.

"Za sceną" czytałam z zapartym tchem - bardzo wyraźni bohaterowie nadają tej książce charakteru. Nie są "rozmemłani", niezdecydowani, niewinni, znają swoje mocne i słabe strony, a przede wszystkim wiedzą, do czego dążą. Poza ociekającymi erotyzmem scenami książka ukazuje niezwykłe życie gwiazd rocka - afrodyzjaka dla rozentuzjazmowanych nastolatek, przywołujące wspomnienie młodzieńczych fascynacji. Jest ono niezwykle pociągające, buchające rozwiązłością, jednak każdy członek zespołu ma swoje zasady, których nigdy nie łamie. Chłopaki znają się na wylot i gdy pojawia się w ich życiu "dyplomowana nauczycielka od seksu", cały ich świat wywraca się do góry nogami, zwłaszcza Briana. Ona jest tą ostoją, której nie mieli dotychczas, pomaga im zachować rozsądek w te...

Masumi11 | 2013-03-25
Przeczytana: 25 marca 2013

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Zabierałam się za ta książkę kilka razy, ale ciągle pojawiało się coś co przykuwało moja uwagę bardziej. Nie słusznie :) Pochłonęłam ją szybciutko. Naprawdę bardzo dobra. Wszystkiego w niej jest tyle ile powinno być, miłości, sexu, przygód. Wprowadza nas w bardzo ciekawy świat muzyki, muzyków i ich życia na scenie i poza nią. Naprawdę polecam.

Ola | 2013-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Włączcie sobie dobrą, rockową kapelę, najlepiej załóżcie słuchawki, by nie docierały do Was dźwięki z zewnątrz. Weźcie książkę i niech Was pochłonie ich świat. Oddajcie się fantazji, przyjemności, możecie grzeszyć w myślach (i nie tylko - jeśli macie z kim :P) ile się da... ale doszukajcie się w tej książce czegoś więcej niż tylko fajnego, czasami wyuzdanego i zboczonego seksu. Spójrzcie na tych dwoje skrzywdzonych przez innych ludzi, spójrzcie na ich rodzące się uczucie, choć oboje się go bardzo boją, spójrzcie na ich obawy dotyczące związków. Ciężko mi ubrać w słowa to co w niej zauważyłam, ale uwierzcie - ta książka nie jest jedynie o seksie.
Ktoś we wcześniejszych opiniach pisał, że ta pozycja nie zasługuje na top 10, a ja uważam wręcz odwrotnie. Zasługuje. "50 twarzy Greya" to jeden, wielki śmieć w porównaniu z "Za sceną". Scena z elementami BDSM - ktoś napisał słaba... a ja napiszę - rewelacyjna. Być może dla wielkich miłośników BDSM jest rzeczywiście słaba, ale dla ludzi, którz...

Niko | 2014-03-03
Przeczytana: 02 marca 2014

Literatura erotyczna to specyficzny gatunek. Czym mają się różnić od siebie te wszystkie książki jeśli ich meritum jest właśnie erotyka? Chociażby nie wiadomo jak autor się starał w tej kwestii ciężko o coś nowego. Jednak na samych scenach intymnych daleko się nie zajedzie. Ważne jest tło i fabuła, która czymś wyróżni daną pozycję spośród innych, których teraz tak dużo po słynnym Greyu. Czy dzieło Cunning miesza się z tłumem pustych erotyków , czy może wybija się nad innymi w swojej kategorii?

Pięciu zachwycających chłopaków, jedna gorąca kobieta i płomienny romans. Akcję swojej książki autorka umieściła w świecie muzyki. Poznajemy heavymetalowy zespół Sinners, który jest głównym punktem całej serii. Każdy tom skupia się na innym członku zespołu. Ze sceną jest pierwszą częścią cyklu koncentrującą się na Brianie, głównym gitarzyście Sinnersów. Historia rozpoczyna się w momencie w którym poznajemy Myrnę, panią seksuolog wykładającą na uniwersytecie. W trakcie jednej z konferencji zauw...

Sol | 2013-03-04

Powszechnie wiadomo, że dobry erotyk to nie tylko same sceny erotyczne opisywane bez krzty smaku, ale przede wszystkim zgrabnie skomponowana fabuła, która wciągnie czytelnika na tyle, by ten nie był w stanie oprzeć się jej poznaniu aż do samego końca. Ja osobiście nie przepadam za "pustymi" erotykami, lubię kiedy dzieje się w nich coś więcej niż tylko wybujałe fantazyjne gierki erotyczne, a w dobie ogólnie panującej mody na powieści erotyczne ciężko jest znaleźć tą dobrą. Dlatego też moją uwagę przykuł pewien tytuł, który wyszedł nakładem wydawnictwa Amber - "Za sceną". Muszę przyznać, że kiedy tylko zapoznałam się z opisem, nabrałam piekielnej ochoty poznania tej historii. Jedno porównanie ostudziło nieco mój zapał, ale nie na tyle, by z lektury zrezygnować. Czy "Za sceną" posiada to coś, czego wielu erotykom brakuje? Moim zdaniem tak!

Zacznę od tego, że sceny erotyczne oczywiście są... Opisane w sposób nieskrępowany, ale bardzo barwnie i ciekawie, co więcej - nie czułam się ni...

Lindsey | 2013-04-15
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Ta książka według mnie jest ewidentnym nawiązaniem do zespołu Avenged Sevenfold i jego gitarzysty Synystera Gatesa. Który na prawdę ma na imię Brian. Podobieństwo jest uderzające.
np.
Prowadzący gitarzysta Avenged Sevenfold jest praworęczny ma czarno białą gitarę schecter (nawet sygnowaną jego imieniem) gitarzysta rytmiczny jest leworęczny i gra na żółto- czarnej gitarze. Basista jako ostatni dołączył do zespołu a Synyster ma nawet taki sam czarny i czerwony kapelusz ja Brain z książki.

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku