Za sceną

Kowalczyk Agata, Myśliwy Agnieszka, Ratajczyk Ewa
Backstage Pass
miłość, seks,
Lucy

Piękna seksuolog zniechęcona do mężczyzn wyrusza w trasę z otoczonym złą sławą zespołem heavymetalowym Myrna Evans, młoda seksuolog wykładająca na uniwersytecie, nie zamierza nigdy więcej poddać się uczuciu. Tego nauczyło ją nieudane, bolesne małżeństwo. A drętwi koledzy z uczelni ją nudzą. Jeśli w jej życiu mają być jeszcze jacyś mężczyźni, to tylko na jeden raz. I zamierza przeżyć niejedno...

I zamierza przeżyć niejedno podczas trasy koncertowej, w jaką jedzie z kultowym zespołem rockowym. Chce zbadać, czemu fanki gotowe są być seksualnymi uległymi poddanymi swoich idoli.
I wszystko poszło by jak z płatka, gdyby nie Brian, genialny gitarzysta Sinnersów...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1382/za-scen%C4%85

• Być jak Erica
Żywopłot
Dorit Rabinyan

6,33 (6 ocen i opinii)
Puch ostu. Fraszki o życiu i miłości
Jan Izydor Sztaudynger

Być jak Erica
Michelle Painchaud

0 (0 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Co by tu napisać… książka raczej do grzecznych nie należy, to na pewno.
Chciałam się rozerwać, a zostałam z niesmakiem. Wszystko było za bardzo wyuzdane jak dla mnie.

„Jestem doktorem kutasologii”

Taak, słowo ‘kutas’ na określenie męskiego członka było bardzo wyraźne, wręcz dominujące.

I chyba to wszystko co napiszę, sama się sobie dziwię, że tak krótko, ale po prostu mój mózg został wydymany wzdłuż i w poprzek.

Beatrycze | 2015-03-21
Przeczytana: 16 lutego 2015

Książka określana mianem spod znaku "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Stwierdzam jednak, że 50TG to słaba namiastka... Jest to pierwsza część serii o Sinnersach (Grzesznikach). Nie jest to tylko "pusty" erotyk, ale także nietuzinkowe historie z życia bohaterów. Poza tym autorka wykazuje ogromne poczucie humoru:) Polecam!

myślnik | 2013-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2013

W pogodni za orgazmem!
Już widzę jak większość kręci nosem...
Nierealne,nieprawdziwe i tylko o jednym!
A o czym byście chcieli aby była powieść erotyczna?!
O plewieniu grządek?!?!
No dajcie spokój!!!
Co my jesteśmy małolaty w przedszkolu!
Jak się bierze taką książkę do ręki,to trzeba trochę przymknąć oko na rozbuchaną fantazję autorki,bo zawsze ale to zawsze będą takie hmm momenty,które komuś nie podejdą.

Trzymajcie ją z daleka od dzieci!
Dajcie im do ręki Harrego Pottera.
A sami zaszyjcie się w ciepłym łóżku,lub swoim ulubionym fotelu i w całkowitym wyciszeniu niech porwą Was akordy ostrej muzyki...

Połączenie rockowego brzmienia z nietuzinkowymi fantazjami.
Świat za kulis sceny pełen fanek,które zrobią wszystko,ale to wszystko,by znaleźć się w zasięgu wzroku i rąk swoich idoli(jak to dobrze,że ja nigdy nie odpłynęłam i nie robiłam maślanych oczu do żadnej"gwiazdy").

Dwa oblicza członków zespołu Sinners.
Dwie twarze każdego z nich.
Zwyczajni faceci,którzy momentami aż się...

kaasjaa | 2014-06-22
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Tak, przeczytałam tą książkę. Długo zastanawiałam się nad tym, bo zawsze miałam coś lepszego, ale w końcu z braku laku wzięłam się za nią. No cóż... jest to chyba najbardziej perwersyjny erotyk jaki czytałam. Nie spodziewałam się chyba takiej dawki sexu i takiej jakości! Momentami chciałam rzucić ją w kąt, ze względu na pikanterię między bohaterami. Brian i Myrna są non stop napaleni na siebie, nie mówiąc już o reszcie zespołu i ich "podbojach". Może za jakiś czas sięgnę po kolejną część, teraz na pewno przeczytam "delikatniejszą" książkę.

enigmatique | 2013-10-30
Na półkach: Przeczytane, O miłości...
Przeczytana: 30 października 2013

Pierwsza połowa książki opiera się głównie na seksie, w różnych miejscach, w najróżniejszy sposób, już od pierwszych stron książki. Dość dużo scen upchała tam autorka, trochę za dużo, ale dużym plusem jest z pewnością brak wulgaryzmów.
W drugiej połowie książki autorka opisuje miłość rodzącą się pomiędzy dwojga skrajnie innymi ludźmi z bagażami doświadczeń, seksuolog Myrna i gitarzysta Brian, których na pierwszy rzut oka absolutnie nic nie łączy. Poznajemy także pozostałych członków zespołu, jest dużo zabawnych sytuacji, bo Sinnersi to takie duże dzieci ;) Chociaż według mnie Brian jest najciekawszym członkiem zespołu – ale to moja subiektywna ocena jako fanki rockowych gitarzystów, jednak na pewno sięgnę po następne książki autorki, bo zaintrygował mnie zespół.
Historia z ojcem Briana trochę przerysowana. Tak nagle, po paru słowach Myrny dotarłoby do niego, jak jego syn jest utalentowany i rzuciłby się na scenę? Trochę zbyt naciągana scena.
Naprawdę podobała mi się ta książka,...

vampireheart | 2014-08-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-book
Przeczytana: 29 lipca 2014

W końcu erotyki przestały być tematem tabu. Są coraz bardziej powszechne i coraz mniej ludzi patrzy się krzywo na osobę z takową książką w ręku. I dobrze. Lubię taki typ książek, przyznaję się do tego bez bicia. Jednak problem polega na tym, że obecnie rynek wydawniczy funduje nam same książki o dominujących mężczyznach i uległych kobietach. A jak to jest z "Za sceną" Olivii Cunning?

Myrna, z zawodu seksuolog, nie miała zbyt ciekawego życia seksualnego. Jej były mąż ciągle ją poniżał, dlatego zdecydowała się na rozwód. Niewiele to dało, podobnie jak zakaz zbliżania się do kobiety. Ucieka przed nim, ukrywa się i zaczyna życie na nowo. Bez zobowiązań. Wszystko byłoby łatwiejsze, gdyby mogła cieszyć się życiem... Tymczasem zainteresowani nią mężczyźni są zwyczajnie nudni. W hotelu, w którym brała udział w konferencji, spotyka swój ulubiony zespół i wie, że musi wykorzystać tą szansę. Najbardziej fascynuje ją gitarzysta Sinnersów- kochliwy Brian. Zaczynają grę, która szybko przeradza...

Hybrisa | 2015-05-03
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 maja 2015

Jeśli uważasz, że „Pięćdziesiąt twarzy Greya” było za mocne, wulgarne czy sprośne to znak, że nie jest to pozycja dla Ciebie.
Gdzieś przeczytałam, że do tej książki zamiast zakładki powinni dawać wibrator. Chylę czoła przed tą opinią i zgadzam się z nią w zupełności! To gorąca książka, która może albo zgorszyć, albo rozpalić do czerwoności. A może jedno i drugie?

Opisywanie fabuły „Za sceną” mija się z sensem. Tu nie ma żadnej fabuły. Mamy za to niezliczone sceny seksu przeplatywane co jakiś czas dialogami czy koncertami zespołu heavymetalowego. Jeśli jednak musimy się uprzeć: mamy tutaj ociekającą seksapilem, wyuzdaną panią seksuolog w średnim wieku oraz niezaspokojonego gitarzystę w/w zespołu, który nie tylko jest ikoną rocka, ale również skrytym romantykiem. Brzmi banalnie? A to dopiero początek! Orgazmy sypią się jak negatywne recenzje po premierze „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, a bohaterowie są wiecznie niezaspokojeni i napaleni. Uprawienie seksu kilka razy dziennie to dla...

Martyna | 2015-05-26

Genialny erotyk (i nie przez przypadek używam tego słowa) autorka jest niezwykle pomysłowa, sceny erotyczne w tym cyklu są wyjątkowo ciekawe i niestandardowe, oczywiście w pozytywnym sensie :) bardzo przyjemnie się czyta, polecam!

WampirkaJustynka | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Dobra książka, ale dla za mocna. Myślałam, że "Pięćdziesiąt twarzy Grey" to było zboczone, ale ta książką okazała się bardziej.

Akemi | 2014-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

po ostatniej lekturze z półki „powieści erotyczne” dotarło do mnie, jak trudnym zdaniem będzie odnalezienie literatury w tym gąszczu książkowych pornografii z tanim romansem zamiast fabuły. Nie, żebym teraz otwarcie agitowała przeciwko wszelkiej maści pornografii. Jako nałogowa czytelniczka slash fiction i yaoi uznaję, iż dyskretniej jest przemilczeć temat wątpliwej reputacji porno-światka. Po prostu lubię nazywać rzeczy po imieniu.

z takim właśnie nowym przeświadczeniem sięgnęłam po pierwszą część cyklu „Ich noce” – „Za sceną” Olivii Cunning. Nawet się nieco ucieszyłam, zrzucając z siebie ciężar konieczności doszukiwania się literatury tam, gdzie starczyło miejsca tylko na erotyczne rojenia. Zdjęłam więc książkę pani Cunning z bibliotecznej półki, przeczytałam krótki opis na okładce i pomyślałam: "Sex, Drugs & Rock'n'Roll! W końcu coś dla mnie". Ostatecznie, nie ma lepszego tła dla gorących scen, od pulsującego hipnotyzującymi dźwiękami Rock'n'Rolla backstage'u (fani zrozumieją....

Na półkach