Prace magisterskie i licencjackie. Wskazówki dla studentów

Wydawnictwo: LexisNexis
poradniki
hbrzozka0503

Czwarte wydanie popularnego poradnika zostało poważnie zmienione. Wiele kwestii omówiono w sposób bardziej przystępny. Dodano też uwagi o pożytkach wynikających z istnienia Internetu i komputerowych edytorów tekstu. Tak jak w poprzednich wydaniach, tak i teraz, na końcu książki - w formie pewnej ilustracji - znalazły się wybrane fragmenty najlepszych prac dyplomowych, powstałych w ostatnim okresie na seminariach prowadzonych przez Autora. Tabela znaków korektorskich oraz wybrana literatura dopełniają opracowanie.

Prof. Andrzej Pułło jest profesorem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzi zajęcia seminaryjne na studiach magisterskich i licencjackich - prawniczych, administracyjnych i politologicznych.

hbrzozka0503 | 2013-01-07
Na półkach: Przeczytane, Studia, Posiadam, 2013