Medusa

Medusa
83-85299-28-9
przygodowa
shatter

Na Minorce po opuszczeniu jej przez Brytyjczyków wybucha powstanie prokomunistyczne. Aby zapobiec przejęciu wyspy przez Rosjan do portu wpływa brytyjski okręt wojenny "Medusa". Przywódca powstania porywa ukochaną kapitana okrętu, żonę jednego z tubylców, aby spowodować wyprowadzenie okrętu z portu. Mąż porwanej kobiety wraz z kapitanem prowadzą dramatyczne pertraktacje z porywaczami. Fiasko tych rozmów grozi konfliktem międzynarodowym, gdyż w spór zaangażowani są Rosjanie, Amerykanie i siły ONZ.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Anna Kosmal | 2015-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2015

Sama nie wiem co mam napisać o tej książce. Lubię sensacyjną literaturę. Jak byłam młodsza czytałam tą książkę, podobała mi się i dlatego ją kupiłam. Teraz po wielu latach czytam ją znów i ............ przeciętna, nie wciąga, wlecze się, przewidywalne sytuacje. To już nie to. Książka do przeczytania raz,

Fidel-F2 | 2015-11-20

Przeciętna sensacja kiepsko przetłumaczona. Spokojnie można sobie darować.

książek: 2095
ewa | 2017-05-03