Śpiewający wilk

83-222-0671-2
western
przygodowa
shatter

Książka z gatunku lubianych przez młodzież powieści przygodowych, której akcja rozgrywa się przed wielu laty na Dzikim Zachodzie. Bohater, tajemniczy młody człowiek, znany wśród białych i Indian jako Śpiewający Wilk, otrzymuje misję eskortowania przez niebezpieczne rejony młodej dziewczyny. Śliczna Florence chce dostarczyć bratu, stacjonującemu w odległym forcie, dużą sumę pieniędzy na...

Bohater, tajemniczy młody człowiek, znany wśród białych i Indian jako Śpiewający Wilk, otrzymuje misję eskortowania przez niebezpieczne rejony młodej dziewczyny. Śliczna Florence chce dostarczyć bratu, stacjonującemu w odległym forcie, dużą sumę pieniędzy na uregulowanie długu honorowego. W drodze muszą pokonać wiele przeciwności, lecz cudem uchodzą z życiem. Po przybyciu do fortu ich sprawy nieoczekiwanie się komplikują, a rozwiązanie przychodzi nierychło.

Interesująca fabuła powieści trzyma w napięciu do ostatnich stron, wyjaśniających jeszcze jedną tajemnicę...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

MartMorrison | 2014-07-31
Przeczytana: 24 lipca 2014

Przyjemnie czytające się, krótkie powieściątko. Typowe western, nie ma cieni, jest tylko biel i czerń. No ale, niektórzy to lubią, w tym i ja, więc mogę spokojnie zachęcić do sięgnięcia po tę lekturę. Na tak gorące lato, gdy człowiek w ogóle nie myśli - jak znalazł.

ziomal666 | 2016-05-13

Pierwsza westernowa książka jaką w życiu przeczytałem i zostałem przy tym mile zaskoczony. Jednym z plusów tej powieści jest główny bohater, a także potyczki ze złymi charakterami. Polecam każdemu fanowi dzikiego zachodu i nie tylko.

niemozliwiak | 2016-04-07
| 2016-03-20