Układ Charlie

Wydawnictwo: Ellora's Cave
romans, fantasy
angielski
Karin

Charlie próbuje przetrwać. Po utracie swojej fortuny, ucieka z rodzinnej planety i ukrywa się przed jej żądnymi krwi wierzycielami w kolonii górniczej tak okropnej, że sami jej mieszkańcy nazywają ją Dziurą. Lynx jest Xornem, jednym z przerażającej rasy nieludzi, znanych ze swoich dzikich żądz. Od pierwszej chwili, gdy widzi Charlie, wie, że ona jest jedyną kobietą, która może go usatysfakcjonować. Charlie nie chce mieć nic wspólnego o ogromnym, muskularnym mężczyzną ze złotymi oczami, ale w celu przetrwania na Hole, będzie musiała pokonać swój strach i zawrzeć układ z dzikim Xornem — układ pożądania, rozkoszy i bólu, który zmusi ją do zobaczenia siebie i Lynxa w całkowicie nowym świetle.

źródło opisu: www.ellorascave.com/charlie-s-bargain.html

źródło okładki: www.ellorascave.com/charlie-s-bargain.html

Margo | 2014-04-05
Na półkach: Ebooki ♥Kundelek♥

"Charlie próbuje przetrwać. Po utracie swojej fortuny, ucieka z rodzinnej planety i ukrywa się przed jej żądnymi krwi wierzycielami w kolonii górniczej tak okropnej, że sami jej mieszkańcy nazywają ją Dziurą. Lynx jest Xornem, jednym z przerażającej rasy nieludzi, znanych ze swoich dzikich żądz. Od pierwszej chwili, gdy widzi Charlie, wie, że ona jest jedyną kobietą, która może go usatysfakcjonować. Charlie nie chce mieć nic wspólnego o ogromnym, muskularnym mężczyzną ze złotymi oczami, ale w celu przetrwania na Hole, będzie musiała pokonać swój strach i zawrzeć układ z dzikim Xornem — układ pożądania, rozkoszy i bólu, który zmusi ją do zobaczenia siebie i Lynxa w całkowicie nowym świetle" Moim zdaniem dobra i ciekawa książka. Może nie jest to nic bardzo wyszukanego,ale i tak uważam ją za lekturę godną polecenia :)

Keidre | 2015-08-12
Przeczytana: 2014 rok

Trochę przegięcie z niektórymi wymyślonymi "nałogami" na tle seksualnym, ale właściwie to jedna z książek tej autorki, która mi się najbardziej podobała. Trochę denerwująca główna bohaterka, jednak między tymi wszystkimi "akcjami" fajnie nakreślony zdegenerowany świat.

Charlie1608 | 2014-04-20
Na półkach: Posiadam e-book
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Kolejna fantastyczna książka, która sprawia, że każda kobieta pragnie być kochana.

Anderson ma jednak jeszcze taki dar, który potrafi rozpalić każdą kobietę, gdy czytając zdanie po zdaniu zagłębiamy się w kolejny rozdział.

Tutaj fantastyka miesza się z rzeczywistością - co jest idealnym połączeniem w moim guście. No i Boski! wysoki mężczyzna - to już na bank gust większości z nas!

Każde zdanie, każdy wers sprawia, że chce się czytać dalej. A jak się skończy - nie jest się nasyconym.

Polecam!!!

k_a_s_i_a | 2013-02-17

Motyw między-galaktyczny zdecydowanie odstrasza...

martynakatarzyna | 2017-10-12
Magdalena | 2017-09-14