Charlie's Bargain

Ellora's Cave
2008-06-18
2008-06-18
9781419916601
romans fantasy erotyk kosmici aliens sci-fi sci-fi romans paranormal inna planeta futurystyczne bdsm uklad umowa

Mam bardzo mieszane uczucia op przeczytaniu tej pozycji. Na pewno nie sięgnę do innych tworów tej autorki. W trakcie czytania czułam obrzydzenie, niechęć, frustrację, ale brnęłam dalej bo w sumie jednak autorka potrafi się posługiwać na tyle słowem pisanym, że wyciągnęła ze mnie te wszystkie emocje.
Nie męczyło mnie czytanie samo w sobie, ale na pewno to o czym czytałam.

Nie męczyło mnie czytanie samo w sobie, ale na pewno to o czym czytałam.

Sama nie wiem co sądzić o tej książce. Najlepsze słowa ją opisujące to chyba: za dużo scen erotycznych, a za mało fabuły. Ksiazka miała ogromny potencjał...

Przyjemna, przewidywalna historyjka, jednak sceny seksu są wyjątkowo udane.

Przyjemna, przewidywalna historyjka, jednak sceny seksu są wyjątkowo udane.

Ech... mój ulubiony typ romansu <3 Bez jęczenia jaka to ona niegodna/jaki to on niegodny czy trójkąta tak popularnego w powieściach dla nastolatek (khekhezmierzch).

Co prawda jest parę scen, które umm... może przemilczę ten trudny temat i tylko powiem, że wolałabym bez nich.

Trochę przegięcie z niektórymi wymyślonymi "nałogami" na tle seksualnym, ale właściwie to jedna z książek tej autorki, która mi się najbardziej podobała. Trochę denerwująca główna bohaterka, jednak między tymi wszystkimi "akcjami" fajnie nakreślony zdegenerowany świat.

Kolejna fantastyczna książka, która sprawia, że każda kobieta pragnie być kochana.

Anderson ma jednak jeszcze taki dar, który potrafi rozpalić każdą kobietę, gdy czytając zdanie po zdaniu zagłębiamy się w kolejny rozdział.

Tutaj fantastyka miesza się z rzeczywistością - co jest idealnym połączeniem w moim guście. No i Boski! wysoki mężczyzna - to już na bank gust większości z nas!

Każde zdanie, każdy wers sprawia, że chce się czytać dalej. A jak się skończy - nie jest się nasyconym.

Polecam!!!

"Charlie próbuje przetrwać. Po utracie swojej fortuny, ucieka z rodzinnej planety i ukrywa się przed jej żądnymi krwi wierzycielami w kolonii górniczej tak okropnej, że sami jej mieszkańcy nazywają ją Dziurą. Lynx jest Xornem, jednym z przerażającej rasy nieludzi, znanych ze swoich dzikich żądz. Od pierwszej chwili, gdy widzi Charlie, wie, że ona jest jedyną kobietą, która może go usatysfakcjonować. Charlie nie chce mieć nic wspólnego o ogromnym, muskularnym mężczyzną ze złotymi oczami, ale w celu przetrwania na Hole, będzie musiała pokonać swój strach i zawrzeć układ z dzikim Xornem — układ pożądania, rozkoszy i bólu, który zmusi ją do zobaczenia siebie i Lynxa w całkowicie nowym świetle" Moim zdaniem dobra i ciekawa książka. Może nie jest to nic bardzo wyszukanego,ale i tak uważam ją za lekturę godną polecenia :)

Motyw między-galaktyczny zdecydowanie odstrasza...

Motyw między-galaktyczny zdecydowanie odstrasza...

• Romanse
  • Romans paranormalny