Odkrywam macierzyństwo

Wydawnictwo: GS Media
ciąża, macierzyństwo

"Odkrywam Macierzyństwo" - drugie wydanie książki dr Preeti Agrawal uzupełnione o rozdziały dotyczące diety - przepisy, zasady zdrowego odżywiania oraz dodatkowe rozdziały dotyczące pielęgnacji noworodka i naturalnych metod leczniczych

źródło okładki: http://www.preetigin.pl/index.php?str=120

Endemonidia | 2014-09-28
Przeczytana: 10 września 2014

Pamiętam wspaniałe, pełne ciepła i zrozumienia kobiecych potrzeb, wywiady z autorką na łamach prasy, dlatego sięgnęłam po tę książkę. Niestety lektura bardzo mnie rozczarowała. Nie mogłam uwierzyć, że książkę tę napisała dyplomowana ginekolożka, gdyż krytykowana jest w niej przede wszystkie współczesna medycyna, w tym badania stanu zdrowia płodu. Porady praktyczne dotyczą głównie zdrowego żywienia i jest to z pewnością plus książki. Natomiast brak jest informacji na temat trudnych stron macierzyństwa oraz możliwych zagrożeń dla zdrowia kobiety i dziecka, jakich ciężarna powinna być świadoma. Książka może być interesująca lekturą dla osób zainteresowanych medycyną naturalną i mistyczną stroną macierzyństwa.

rooibos | 2015-09-12
Przeczytana: 2008 rok

...pewne rzeczy powinny być karalne. Szerzenie bzdur w sprawie zdrowia, na ten przykład. Książka, jako dopełnienie tzw. "naukowych" "wykładów", które miałem przyjemność, jest wisienką na torcie cynizmu.

Kamila | 2013-07-05

Polecam przyszłym mamom.
Książka ta otworzyła mi oczy na wiele utartych i niby oczywistych kwestii dotyczących głównie porodu i opieki nad niemowlęciem.

KoRnelkA | 2013-05-19
Przeczytana: 19 maja 2013

Świetny poradnik dla każdej przyszłej mamy - jak w sposób humanitarny i zgodny z naturą podejść do ciąży, porodu i opieki nad maluszkiem. Polecam!

Natia | 2012-03-31
Przeczytana: grudzień 2011

Zaglądam do książki często, bardzo wiele praktycznych i prostych porad,nie tylko na czas ciąży.

Madzias75 | 2013-12-11

Bardzo przydatna książka. Dobrze przygotowuje do porodu, macierzyństwa. Polecam.

micusia6 | 2014-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Bardzo wiele przydatnych informacji, wiele interesujących faktów.

agus00 | 2016-03-24
Na półkach: Ciąża, Przeczytane