Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Wydawnictwo: Studio S Production
978-83-61648-01-7
zdrowie, medycyna

Rewelacyjna książka o tym, jak skutecznie poradzić sobie z każdą chorobą. Jak uruchomić umysł, aby wykonywał polecone mu zadania: samoleczenie, naprawa sytuacji życiowej, utrzymanie zdrowia. To działa - w tej książce zawartych jest mnóstwo podziękowań i rekomendacji od wdzięcznych, już byłych, pacjentów. Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat...

Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat temu była sparaliżowana po ciężkim wylewie, a lekarze nie dawali żadnych szans na poprawę. Kilka miesięcy pracy z podświadomością wystarczyło, aby dosłownie "stanęła na nogi", a po 2 latach była już całkowicie ZDROWA - i tak jest do dziś. Po tym wydarzeniu skończyła studia psychologiczne, aby profesjonalnie prowadzić terapię chorych, stosując również, z ogromnym SUKCESEM, własne techniki.
Ta książka pomogła już tysiącom ludzi. Dołącz do ich grona, poinformuj potrzebujących, spraw bliskiej osobie niezwykły prezent. Jak myślisz, która z poniższych technik będzie Twoją ulubioną? A może któraś Cię zirytuje? To też będzie ważny sygnał od Twojej podświadomości, którego nie można zlekceważyć. Niech przeczytanie tej publikacji będzie ważnym krokiem na Twojej drodze do zdrowego życia!

źródło opisu: http://wandawegener.pl

źródło okładki: http://wandawegener.pl

• Sen sów
  • Książka Racheli
  • Obce dziecko
  • Ogród spieczonej ziemi
  • Red Rising: Gwiazda zaranna
  • Tylko ty
  • Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
  • W obcej skórze

9,2 (10 ocen i opinii)
Tylko ty
Federico Moccia

6,81 (27 ocen i opinii)
Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
Jennifer Donnelly

8,62 (300 ocen i opinii)
Nasza własna wyspa
Sally Nicholls

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka napisana przez byłego wykładowcę metody Silvy panią W. Wegener, która dalej prowadzi warsztaty dotyczące zdrowia i związków jednak już pod własną marką. Przedstawione są w niej 43 techniki (częściowo zaczerpnięte z Silvy), które mają pomóc w walce z chorobą, ale nie tylko. W pierwszej części książki po krótce przedstawione są czynniki wpływające na powstawanie chorób według autorki. Na końcu są opinie osób, które korzystały z technik pani Wandy.
Warto przeczytać i wypróbować na sobie działanie technik. Sama autorka jest żywym przykładem działania technik - wyleczyła sobie zmianę cystowo-nowotworową na jajnikach czy wróciła do pełnej sprawności po wylewie.
Książka dla tych, którzy wierzą w siłę podświadomości i możliwości naszego samoleczenia. Inni mogą ją uznać za stek bzdur.

Jak to mi nie pomoże, to już nic mi nie pomoże! :P

Black_Mermaid | 2016-03-30
AnDeutsch | 2016-01-09