Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Autor:
typ
papier
9,33 (3 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Rewelacyjna książka o tym, jak skutecznie poradzić sobie z każdą chorobą. Jak uruchomić umysł, aby wykonywał polecone mu zadania: samoleczenie, naprawa sytuacji życiowej, utrzymanie zdrowia. To działa - w tej książce zawartych jest mnóstwo podziękowań i rekomendacji od wdzięcznych, już byłych, pacjentów. Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat...

Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat temu była sparaliżowana po ciężkim wylewie, a lekarze nie dawali żadnych szans na poprawę. Kilka miesięcy pracy z podświadomością wystarczyło, aby dosłownie "stanęła na nogi", a po 2 latach była już całkowicie ZDROWA - i tak jest do dziś. Po tym wydarzeniu skończyła studia psychologiczne, aby profesjonalnie prowadzić terapię chorych, stosując również, z ogromnym SUKCESEM, własne techniki.
Ta książka pomogła już tysiącom ludzi. Dołącz do ich grona, poinformuj potrzebujących, spraw bliskiej osobie niezwykły prezent. Jak myślisz, która z poniższych technik będzie Twoją ulubioną? A może któraś Cię zirytuje? To też będzie ważny sygnał od Twojej podświadomości, którego nie można zlekceważyć. Niech przeczytanie tej publikacji będzie ważnym krokiem na Twojej drodze do zdrowego życia!

źródło opisu: http://wandawegener.pl

źródło okładki: http://wandawegener.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka napisana przez byłego wykładowcę metody Silvy panią W. Wegener, która dalej prowadzi warsztaty dotyczące zdrowia i związków jednak już pod własną marką. Przedstawione są w niej 43 techniki (częściowo zaczerpnięte z Silvy), które mają pomóc w walce z chorobą, ale nie tylko. W pierwszej części książki po krótce przedstawione są czynniki wpływające na powstawanie chorób według autorki. Na końcu są opinie osób, które korzystały z technik pani Wandy.
Warto przeczytać i wypróbować na sobie działanie technik. Sama autorka jest żywym przykładem działania technik - wyleczyła sobie zmianę cystowo-nowotworową na jajnikach czy wróciła do pełnej sprawności po wylewie.
Książka dla tych, którzy wierzą w siłę podświadomości i możliwości naszego samoleczenia. Inni mogą ją uznać za stek bzdur.

noetting | 2015-04-12
Przeczytana: 20 marca 2015

Jak to mi nie pomoże, to już nic mi nie pomoże! :P

Tomek | 2013-03-17

Kalendarium literackie
  • Antoni Libera
    66. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Pierre Lemaitre
    64. rocznica
    urodzin
    To zawsze błąd mieć rację zbyt wcześnie.
  • Sven Hassel
    98. rocznica
    urodzin
    - Taka jest wola Boga. Jeśli wojna nie zabija, to nie jest to wojna. Misja, na którą was wysyłam, bez wątpienia skończy się śmiercią. Ale będzie to śmierć żołnierska. Honorowa śmierć.
    - No to, kurwa, hurra. - mruknął Mały głośno.
  • Katarzyna Rygiel
    40. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    95. rocznica
  • George Gordon Byron
    191. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Jerzy Andrzejewski
    32. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    26. rocznica
    śmierci
    Szczęście nie jest wartością, którą można ocenić, jest to sposób myślenia, stan umysłu.
  • James Graham Ballard
    6. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcj... pokaż więcej
  • Tadeusz Rittner
    Trzeba marzyć
  • Ladislav Klíma
    87. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Karol Darwin
    133. rocznica
    śmierci
    Wiele małp lubi bardzo herbatę, kawę i napoje alkoholowe oraz, co sam zaobserwowałem, z przyjemnością pali tytoń.
  • Kamil Giżycki
    47. rocznica