Okładka książki Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Autor:
typ
papier
9 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Rewelacyjna książka o tym, jak skutecznie poradzić sobie z każdą chorobą. Jak uruchomić umysł, aby wykonywał polecone mu zadania: samoleczenie, naprawa sytuacji życiowej, utrzymanie zdrowia. To działa - w tej książce zawartych jest mnóstwo podziękowań i rekomendacji od wdzięcznych, już byłych, pacjentów. Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat tem...

Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat temu była sparaliżowana po ciężkim wylewie, a lekarze nie dawali żadnych szans na poprawę. Kilka miesięcy pracy z podświadomością wystarczyło, aby dosłownie "stanęła na nogi", a po 2 latach była już całkowicie ZDROWA - i tak jest do dziś. Po tym wydarzeniu skończyła studia psychologiczne, aby profesjonalnie prowadzić terapię chorych, stosując również, z ogromnym SUKCESEM, własne techniki.
Ta książka pomogła już tysiącom ludzi. Dołącz do ich grona, poinformuj potrzebujących, spraw bliskiej osobie niezwykły prezent. Jak myślisz, która z poniższych technik będzie Twoją ulubioną? A może któraś Cię zirytuje? To też będzie ważny sygnał od Twojej podświadomości, którego nie można zlekceważyć. Niech przeczytanie tej publikacji będzie ważnym krokiem na Twojej drodze do zdrowego życia!

źródło opisu: http://wandawegener.pl

Opinie czytelników
hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: 2014, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka napisana przez byłego wykładowcę metody Silvy panią W. Wegener, która dalej prowadzi warsztaty dotyczące zdrowia i związków jednak już pod własną marką. Przedstawione są w niej 43 techniki (częściowo zaczerpnięte z Silvy), które mają pomóc w walce z chorobą, ale nie tylko. W pierwszej części książki po krótce przedstawione są czynniki wpływające na powstawanie chorób według autorki. Na końcu są opinie osób, które korzystały z technik pani Wandy.
Warto przeczytać i wypróbować na sobie działanie technik. Sama autorka jest żywym przykładem działania technik - wyleczyła sobie zmianę cystowo-nowotworową na jajnikach czy wróciła do pełnej sprawności po wylewie.
Książka dla tych, którzy wierzą w siłę podświadomości i możliwości naszego samoleczenia. Inni mogą ją uznać za stek bzdur.

Tomek | 2013-03-17

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica