Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Wydawnictwo: Studio S Production
978-83-61648-01-7
zdrowie, medycyna

Rewelacyjna książka o tym, jak skutecznie poradzić sobie z każdą chorobą. Jak uruchomić umysł, aby wykonywał polecone mu zadania: samoleczenie, naprawa sytuacji życiowej, utrzymanie zdrowia. To działa - w tej książce zawartych jest mnóstwo podziękowań i rekomendacji od wdzięcznych, już byłych, pacjentów. Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat...

Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat temu była sparaliżowana po ciężkim wylewie, a lekarze nie dawali żadnych szans na poprawę. Kilka miesięcy pracy z podświadomością wystarczyło, aby dosłownie "stanęła na nogi", a po 2 latach była już całkowicie ZDROWA - i tak jest do dziś. Po tym wydarzeniu skończyła studia psychologiczne, aby profesjonalnie prowadzić terapię chorych, stosując również, z ogromnym SUKCESEM, własne techniki.
Ta książka pomogła już tysiącom ludzi. Dołącz do ich grona, poinformuj potrzebujących, spraw bliskiej osobie niezwykły prezent. Jak myślisz, która z poniższych technik będzie Twoją ulubioną? A może któraś Cię zirytuje? To też będzie ważny sygnał od Twojej podświadomości, którego nie można zlekceważyć. Niech przeczytanie tej publikacji będzie ważnym krokiem na Twojej drodze do zdrowego życia!

źródło opisu: http://wandawegener.pl

źródło okładki: http://wandawegener.pl

• Dziewczyna z Bostonu
  • Tajemniczy brat
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Stalker
  • Mniej złości, więcej miłości
  • Wstyd
  • Piękny sekret
  • Niebezpieczne kłamstwa
  • Przekonaj mnie, że to ty
  • Twoim śladem
Dziewczyna z Bostonu
Anita Diamant

7 (2 ocen i opinii)
Tajemniczy brat
Virginia Cleo Andrews

6,67 (9 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

6,78 (221 ocen i opinii)
Niebezpieczne kłamstwa
Becca Fitzpatrick

7,45 (502 ocen i opinii)
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

7,33 (3 ocen i opinii)
Twoim śladem
A. Meredith Walters

8 (39 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka napisana przez byłego wykładowcę metody Silvy panią W. Wegener, która dalej prowadzi warsztaty dotyczące zdrowia i związków jednak już pod własną marką. Przedstawione są w niej 43 techniki (częściowo zaczerpnięte z Silvy), które mają pomóc w walce z chorobą, ale nie tylko. W pierwszej części książki po krótce przedstawione są czynniki wpływające na powstawanie chorób według autorki. Na końcu są opinie osób, które korzystały z technik pani Wandy.
Warto przeczytać i wypróbować na sobie działanie technik. Sama autorka jest żywym przykładem działania technik - wyleczyła sobie zmianę cystowo-nowotworową na jajnikach czy wróciła do pełnej sprawności po wylewie.
Książka dla tych, którzy wierzą w siłę podświadomości i możliwości naszego samoleczenia. Inni mogą ją uznać za stek bzdur.

jusia1986 | 2016-05-07
Przeczytana: 11 kwietnia 2016

Ponoć wizualizacja może wiele, jeśli jest umiejętnie i systematycznie stosowana. Pierwszy raz zetknęłam się z nią podczas czytania książki: "Potęga podświadomości". Czy jednak jest złotym środkiem na wszystko?

Szczerze mówiąc nie wiem. W kwestii medytacji i tym podobnych "pomocy" jestem dosyć niesystematyczna, tak więc ciężko mi jednoznacznie stwierdzić jak jest naprawdę. Odnosząc się jednak do samej pozycji - na pewno daje nadzieję. Metody wizualizacji przedstawione tutaj są bardzo prosto opisane, praktycznie można powiedzieć, że intuicyjnie. Nawet nie zdając sobie sprawy z tego co robię, sama swojego czasu stosowałam podobne do tych, które prezentuje pani Wanda. Cieszę się, że natknęłam się na tę lekturę, gdyż myślę, że jeśli tylko dam z siebie więcej, mogą mi one pomóc w wielu sprawach.
Najważniejsze jednak są dwie rzeczy: wiara w to, że pomoże, oraz systematyczność. Myślę, że: "Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowia" można spokojnie wszystkim polecić. Sama autorka...

Jak to mi nie pomoże, to już nic mi nie pomoże! :P

Black_Mermaid | 2016-03-30
AnDeutsch | 2016-01-09