Okładka książki Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia

Autor:
typ
papier
9 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Rewelacyjna książka o tym, jak skutecznie poradzić sobie z każdą chorobą. Jak uruchomić umysł, aby wykonywał polecone mu zadania: samoleczenie, naprawa sytuacji życiowej, utrzymanie zdrowia. To działa - w tej książce zawartych jest mnóstwo podziękowań i rekomendacji od wdzięcznych, już byłych, pacjentów. Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat tem...

Przedstawione techniki wizualizacyjne zostały stworzone przez autorkę, podczas gdy 20 lat temu była sparaliżowana po ciężkim wylewie, a lekarze nie dawali żadnych szans na poprawę. Kilka miesięcy pracy z podświadomością wystarczyło, aby dosłownie "stanęła na nogi", a po 2 latach była już całkowicie ZDROWA - i tak jest do dziś. Po tym wydarzeniu skończyła studia psychologiczne, aby profesjonalnie prowadzić terapię chorych, stosując również, z ogromnym SUKCESEM, własne techniki.
Ta książka pomogła już tysiącom ludzi. Dołącz do ich grona, poinformuj potrzebujących, spraw bliskiej osobie niezwykły prezent. Jak myślisz, która z poniższych technik będzie Twoją ulubioną? A może któraś Cię zirytuje? To też będzie ważny sygnał od Twojej podświadomości, którego nie można zlekceważyć. Niech przeczytanie tej publikacji będzie ważnym krokiem na Twojej drodze do zdrowego życia!

źródło opisu: http://wandawegener.pl

Opinie czytelników
hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: 2014, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka napisana przez byłego wykładowcę metody Silvy panią W. Wegener, która dalej prowadzi warsztaty dotyczące zdrowia i związków jednak już pod własną marką. Przedstawione są w niej 43 techniki (częściowo zaczerpnięte z Silvy), które mają pomóc w walce z chorobą, ale nie tylko. W pierwszej części książki po krótce przedstawione są czynniki wpływające na powstawanie chorób według autorki. Na końcu są opinie osób, które korzystały z technik pani Wandy.
Warto przeczytać i wypróbować na sobie działanie technik. Sama autorka jest żywym przykładem działania technik - wyleczyła sobie zmianę cystowo-nowotworową na jajnikach czy wróciła do pełnej sprawności po wylewie.
Książka dla tych, którzy wierzą w siłę podświadomości i możliwości naszego samoleczenia. Inni mogą ją uznać za stek bzdur.

Tomek | 2013-03-17

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku