Okręty zbłąkane

Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
978-83-7565-218-5
przygodowa
Łukasz Kuć

Wystarczyła krótka prasowa wzmianka, ujrzana przypadkiem w jednym z dzienników, aby Biały Kapitan odsunął na bok dalekosiężne syberyjskie plany i wsiadł do pierwszego pociągu zdążającego w przeciwnym kierunku. Jakże jednak usprawiedliwić obojętność i chłód? Nie jest też łatwo wskazać ludziom, pochłoniętym walką o bogactwo, drogę właściwą, opartą na prawdziwie chrześcijańskich wartościach. Kogo więc miała na myśli Elza, mówiąc: "Pogubiły się okręty zbłąkane"? Syberyjskich poszukiwaczy złota czy może samego Białego Kapitana?

źródło opisu: Wydawnictwo LTW, 2012

źródło okładki: www.ltw.com.pl

Frederik | 2014-04-07
Przeczytana: wrzesień 2013

Nie jest to "Lenin", ale przeczytalem z dosc duza przyjemnoscia

koncerz | 2015-01-15
Piotr | 2017-04-03