Duch czasu

L'Esprit du Temps
yvegay

Ania | 2015-04-28

Po przeczytaniu zadanego na zajęcia fragmentu mogę stwierdzić,że cała pozycja prawdopodobnie napisana jest trudnym jerzykiem. nie przeszkadza to jednak w wyciągnięciu z niej tego co jest najważniejsze. Lepiej przecież pomęczyć się trochę by wyciągnąć coś co nam się przyda bo później bardziej to docenimy. Trzeba tu także wspomnieć o przykładach podawanych przez autora na poparcie wysuwanych przez niego tez. Wydaje się ,że sa to przykuł;Ady najlepiej obrazujące to o czym autor w danym momencie mówi.

Sońka | 2016-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2016