Niezwykłe przygody braci Kowalskich

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
83-908907-6-3
komiks
komiksy

Przygody braci, którzy potrafią brutalnie i z humorem zrobić na szaro każdego! W albumie Pała nadal prezentuje ten sam co w „Zakazanym owocu” sposób myślenia o rzeczywistości wokół nas i manifestuje ten sam rodzaj niezadowolenia z tego, co widzi. Niezadowolenia, które ujawnia się w postaci okrutnego szyderstwa, sarkazmu i pozbawionego złudzeń poczucia humoru. Obok „Zakazanego Owocu” to już klasyka polskiego komiksu undergroundowego.

źródło opisu: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

źródło okładki: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!