Potworak i inne ko(s)miczne opowieści

Seria: Seria z Ufoludem
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Barbara

Do domu Mai i Filipa listonosz przynosi paczkę. Niby nic nadzwyczajnego, jednak paczka jest zaadresowana do Potworaka! A kim jest Potworak? Szybko okazuje się, że to zabawny kosmita, który postanowił spędzić wakacje na pewnej dzikiej, prymitywnej planecie... Maję, Filipa i ich bliskich czeka wiele niespodzianek. Przecież są do wizyty Potworaka zupełnie nieprzygotowani! Nie mają ani słonych przymulów, ani dmuchanych powijańców, ani poprztykańców do gry w bososzczęki. Na szczęście Potworak przyjechał na krótko – dostał tylko dwa lata urlopu…
Jeśli lubicie się śmiać, to przeczytajcie tę książkę. Jest po prostu fantastyczna!

Co Ufolud robi na naszej planecie? Czyta!
Grzegorz Kasdepke o "Serii z Ufoludem"

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Karolina | 2014-06-07
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Potworak przybył na wakacje do Mai i Filipa.
Kilkanaście zabawnych opowieści o kosmicie spędzającym wakacje na Ziemi.
Urocze, zabawne napisane z lekkością i pomysłem, rozbawi nie tylko najmłodszych.

Jola | 2015-02-09
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 02 lutego 2015

Brawo! Tak powinno się pisać dla dzieci - żeby czytający rodzic również mógł się pośmiać. Na pana Kasdepke zawsze można liczyć. A kwestia "bubu" powaliła śmiechem i mnie i mojego pięciolatka :) Wspominam z uśmiechem

nestelle | 2016-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2016

No cóż .... nas (mnie i dzieci) historie o Potworaku nie powaliły.
Książka typu "może być...".

Veronki | 2013-03-29

Córka była zachwycona