7 (40 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pies, psy
flora i fauna

Zaktualizowany, rozszerzony i na nowo zilustrowany jeden z najpopularnieszych przewodników o rasach psów. Przedstawia wszystkie zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Kynologiczną (FCI) rasy psów oraz 100 dodatkowych, jeszcze nieuznanych przez tę organizację.Zwięzłe opisy zawierają informację o pochodzeniu rasy, jej cechach charakteru i wyglądzie. Rasy pogrupowano według wielkości, zaznaczając to różnobarwnymi marginesami. Podane na marginesach podstawowe informacje o wzorcach ras ułatwiają korzystanie z książki.

virginia75 | 2013-12-04

Bardzo dobra książka, opisuje rasy psów z całego świata, nawet takie, których najprawdopodobniej nigdy nie spotkamy na ulicy a nawet jak spotkamy to do głowy nam nie przyjdzie, że to jakiś rzadki okaz psowatego własnie kroczy.

Quendi126 | 2016-11-13
Martas | 2016-03-19