pies, psy
flora i fauna

Zaktualizowany, rozszerzony i na nowo zilustrowany jeden z najpopularnieszych przewodników o rasach psów. Przedstawia wszystkie zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Kynologiczną (FCI) rasy psów oraz 100 dodatkowych, jeszcze nieuznanych przez tę organizację.Zwięzłe opisy zawierają informację o pochodzeniu rasy, jej cechach charakteru i wyglądzie. Rasy pogrupowano według wielkości, zaznaczając to różnobarwnymi marginesami. Podane na marginesach podstawowe informacje o wzorcach ras ułatwiają korzystanie z książki.

NataliaK | 2017-03-02
Moriquendi | 2016-04-07