Moje akwarium

1990-01-01
1990-01-01
83-217-2667-4
Wiesław Wiśniewolski
akwarystyka akwarium ryby rośliny akwariowe

Okładka książki Akwarium Jan Landowski, Zbigniew Woliński
Ocena 7,5
Akwarium Jan Landowski, Zbig...
więcej Więcej

Informacje zawarte w tej książce są dosyć przestarzałe jednak i wartościowe rzeczy się znajdzie :) Zdecydowanie warto tę książkę przeczytać.

Jedna z najlepszych książek akwarystycznych. Po prostu rewelacja. Między innymi dzięki tej książce postanowiłem mieć akwarium.
To co wyróżnia tę książkę to bogactwo rysunków. Są ich dziesiątki. Praktycznie na każdej stronie. Doskonale ilustrują treści podane w znakomitych tekstach. W tej książce czytelnik znajdzie wszelkie podstawowe informacje dotyczące akwarystyki. Jak...

Moja ocena oparta jest na ogromnym sentymencie, jakim darzę tę książkę. W dzieciństwie, zanim udało mi się nakłonić rodziców do zakupu i założenia akwarium, ten "podręcznik" stał się dla mnie niemal tak ważny, jak dla osób wierzących Biblia. Zapoznając się w późniejszym czasie z paroma innymi pozycjami, zawierającymi porady dla początkujących akwarystów, stwierdzić mogę, że...

Jedna z pierwszych i najlepszych książek akwarystycznych jakie przeczytałem. Bardzo dokładnie opisuje całe hobby, od założenia akwarium do jego czyszczenia, czy doboru mieszkańców. Zawiera wiele pomocnych rysunków np. dotyczących łączenia poszczególnych gatunków ryb. Ze spokojnym sumieniem polecam wszystkim interesującym się akwarystyką.

• Fauna i flora domowa
  • W domowej bibliotece
  • W biblioteczce
  • Przeczytane dawno temu
  • Kiedyś miałam
  • Dziecinstwo
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Moje akwarium