Encyklopedia zwierząt. Ssaki

Wydawnictwo: Wydawnictwo MD
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-61094-09-8
Marta

Prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą młode umysły.

Kto czyta naszego bloga pewnie już zdążył zauważyć jaką sympatią darze przeróżne albumy oraz encyklopedie. A jeśli są one o zwierzętach to jest tym bardziej fantastycznie :) Powiem wam jak najbardziej szczerze, że udało mi się tym zarazić również Nikodema. Mimo, że ma on dopiero 4 lata już teraz uwielbia przeglądać przeróżne albumy i encyklopedie. Uwielbia również wszelkiego rodzaju programy przyrodnicze. Inne dzieci pewnie często proszą rodziców o włączenie im bajeczki, Nikodem od jakiegoś czasu zawsze prosi mnie abym włączyła mu program o zwierzątkach :) Hmmm może rośnie mi jakiś przyrodnik, albo weterynarz ;)

No ale o książce powinnam pisać więc już przechodzę do rzeczy. Jest to jedna z wielu książek z serii Encyklopedia zwierząt wydawnictwa MD. Na początku znajdziemy opis czym są ssaki, jakie mają włosy, futro, kształt, rozmiar, jak się rozmnażają i ewoluują. Kilka ogólnikowych informacji. Na kolejnych stronach znajdziemy bardziej szczegółowe opisy wybranych ssaków....

Marta | 2013-05-08
Na półkach