Rybka i słońce

Wydawnictwo: Officyna
7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-62409-12-9
Paloma

Przepiękna, wzruszająca bajka o rybce mieszkającej w głębinie ciemnej i cichej. Aż któregoś dnia (nocy?) postanawia odbyć podróż do słońca. Ale czy rybka może w ogóle żyć poza wodą, czy słońce jest dla niej - skrytej w głębinach. Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu ciepła przezwyciężającego samotność.

Ilustracje do książki wykonała Barbara Konczarek

źródło opisu: http://www.officyna.com.pl

źródło okładki: http://www.officyna.com.pl

Marcelina | 2014-05-17
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 maja 2014

Chyba moją uwagę przyciągnęły ilustracje - wyjątkowo bajkowe i kolorowe. Cała opowieść o samotnej rybce, szukające przyjaciół ciekawa, szkoda, że zabrakło dokończenia historii, bo zapowiadała się bardzo interesująco... No ale to może dla czytelnika niespodzianka czy raczej wyzwanie aby sobie sam stworzył zakończenie..

Przeczytana: 23 grudnia 2013

Piękna książka, cudnie wydana, wspaniałe ilustracje i napisana czcionką pisaną - super. Rzadko się spotyka taką czcionkę w książkach - a tym mnie urzekła.