Niezrozumienia

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-481-6
nocnica

Robiło się ciemno, więc był już najwyższy czas, aby zgasić światło. „Niezrozumienia” to zbiór błyskotliwych opowiadań, w których narratorowi nie można do końca zaufać. A wszystko po to, aby podkreślić, że świat nie jest czarnobiały, ale ma wiele barw i to, czego często jesteśmy pewni, niekoniecznie musi być zgodne z prawdą. Książka adresowana jest do czytelnika z dystansem patrzącego na...

Robiło się ciemno, więc był już najwyższy czas, aby zgasić światło.

Książka adresowana jest do czytelnika z dystansem patrzącego na świat, postrzegającego rzeczywistość wielowymiarowo, a przede wszystkim lubiącego zadawać niecodzienne pytania.

źródło opisu: http://novaeres.pl/

źródło okładki: http://novaeres.pl/katalog/