Kuchnia: 4 składniki.

4 Ingridients
978-83-245-1873-9
przepisy, kuchnia
Anita

Ta napisana przez dwie mamy książka kucharska okazała się bestsellerem w Australii. W ciągu 20 miesięcy sprzedano ponad milion egzemplarzy! Autorki proponują ponad 340 przepisów na proste, szybkie do przyrządzenia, a przede wszystkim pyszne posiłki. Zdziwisz się, odkrywając, jakie kulinarne cuda można wyczarować, mając do dyspozycji tylko 4 składniki. Z Kuchnią: 4 składniki gotowanie będzie łatwe i przyjemne, pozwoli także zaoszczędzić czas i pieniądze. Aby przygotować proponowane dania, nie trzeba kupować wyszukanych produktów, stosować skomplikowanych technologii ani wydawać fortuny na akcesoria kuchenne.

źródło opisu: www.matras.pl

źródło okładki: www.matras.pl