Kuchnia włoska. Z kuchennej półeczki

Tłumaczenie: Asia Podolak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z kuchennej półeczki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Italian
978-83-7708-056-6
przepisy, kuchnia, kulinaria,
Maja

Ciepły klimat i radość życia, z których słyną Włochy, znajdują odzwierciedlenie również w kuchni tego kraju. Ta inspirująca książka kucharska prezentuje 120 wybranych potraw z całych Włoch. Zawarte w niej przepisy umożliwiają przyrządzanie dań nawet początkującym kucharzom. Przejrzyste listy składników i wskazówki, uzupełnione odpowiednimi ilustracjami i kolorowymi zdjęciami gotowych dań gwarantują pomyślny rezultat. Warto dać się uwieść inspirującym pomysłom tego wspaniałego zbioru receptur.

spring | 2016-11-04
Przeczytana: 2010 rok