Stulecie Winnych. Notes kulinarny

Okładka książki Stulecie Winnych. Notes kulinarny Ałbena Grabowska
Okładka książki Stulecie Winnych. Notes kulinarny
Ałbena Grabowska Wydawnictwo: Zwierciadło Cykl: Stulecie Winnych kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Stulecie Winnych
Zwierciadło
2019-04-03
2019-04-03
9788381320689
literatura polska przepisy kuchnia

Idealny prezent dla fanów Stulecia Winnych. :)

Idealny prezent dla fanów Stulecia Winnych. :)

Zaspokajanie głodu i gaszenie pragnienia to podstawowe potrzeby człowieka. Ale jedzenie, napoje to nie tylko podstawa piramidy Maslowa. Jedzenie i napoje to smaki dzieciństwa, to smaki, które stają się tradycją rodzinną, to wspomnienia, które one przywołują, to czas spędzony z ukochanymi osobami, to wszystkie podróże małe i duże, które przeżyliśmy w swoim życiu.

W taki sposób o jedzeniu, o gotowaniu z sercem, z miłością traktuje "Notes kulinarny". To przepięknie wydane maleństwo skrywa w sobie tyle miłości, radości, wspomnień i wzruszeń, a także niesamowitych przepisów na każdą okazję.

"Notes kulinarny" umocnił mnie w przekonaniu, że koniecznie muszę sięgnąć po trylogię "Stulecie Winnych", albowiem fragmenty powieści, które przeplatają zbiór przepisów, podbiły moje serce i dały mi zaczątek świata rodziny Winnych, który chcę poznać i poczuć całą sobą.

"Notes kulinarny" to siedem działów(przekąski, zupy, obiady, słodkości, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Napoje) które skrywają wiele ciekawych i smakowitych przepisów. Święta coraz bliżej, więc dział o Bożym Narodzeniu zaraz będzie jak znalazł. Każdy dział, jak już wspominałam, poprzedza fragment powieści "Stulecie Winnych" idealnie dopasowany do tematyki danego działu.

Na pochwałę i uwagę zasługuje przepiękne wydanie notesu. Błękitna, twarda oprawa w różowo-białe kwiaty, prześliczne zdjęcia zdobiące notes, a także papier kremowy, miły w dotyku, jak również oryginalne zapięcie notesu - różowa gumka ! Uwielbiam takie detale. 😍

"Notes kulinarny" ze świata Winnych to skarbnica 70 przepisów, ale także książeczka na kartach której znajdziecie tyle emocji, uczucia, miłości do gotowania, jedzenia, ale przede wszystkim do rodziny. Notes ten zachęci na sto procent, jestem o tym przekonana; moja osoba na to dowodem; do sięgnięcia po powieść "Stulecie Winnych" i poznania tej wspaniałej wielopokoleniowej rodziny bliżej. Polecam z całego serca ! Jestem zachwycona ! 😍

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Zwierciadło. ❤

W taki...