Rywalki w miłości

Tłumaczenie: Kate William
Cykl: Bliźniaczki ze Sweet Valley High (tom 1)
Wydawnictwo: Waza
Duble love
JASKIERKA57

Elizabeth i Jessica Wakefield są identycznymi bliźniaczkami. Obie cieszą się popularnością w liceum w Sweet Valley, są błyskotliwe i atrakcyjne. Elizabeth jest życzliwa, otwarta i szczera, w przeciwieństwie do swojej snobistycznej, lubiącej intrygi siostry.Jessica zawsze zdobywa to co,czego chce-w szkole,wśród przyjaciół,a już zwłaszcza wśród chłopców.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

JASKIERKA57 | 2012-11-04
Przeczytana: 18 lutego 2013

KSIĄŻKA JEST FAJNA PRZEDSTAWIA LOSY DWÓCH BLIŹNIACZEK,CHOĆ NA POZÓR PODOBNYCH JAK DWIE KROPLE WODY DO SIEBIE ALE RÓŻNIĄCYCH SIĘ CHARAKTERAMI. ELIZABETH JEST MIŁĄ I SKROMNĄ OSÓBKĄ,A JESSICA SNOBISTYCZNĄ INTRYGANTKĄ. ROBI WSZYSTKO ŻEBY ZASZKODZIĆ SIOSTRZE I ŻEBY WSZYSCY POSTRZEGALI JĄ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE,ZWŁASZCZA TOOD W KTÓRYM ELIZABETH JEST ZADURZONA.