Angielski w zagadkach 4-6 lat

Wydawnictwo: Edgard
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to: - kolorowe karty angielsko-polskie - 112 zagadek o różnym stopniu trudności - szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart - pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart - GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/karty Kolorowe karty angielsko-polskie Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla...

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:
- kolorowe karty angielsko-polskie
- 112 zagadek o różnym stopniu trudności
- szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart
- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart
- GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/karty

Kolorowe karty angielsko-polskie
Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!

112 ciekawych i różnorodnych zagadek
Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Na półkach: Przeczytane, Edgard

Ostatnio pomoce do nauki języka angielskiego królują w naszym domu. Korzystam, póki mała chce do nich zaglądać, ale nie nalegam. Na szczęście wszystkie te książki, które dotąd proponowałam Ali służą bardziej do zabawy niż do nauki. Więc moja córeczka się nie zniechęca ;) A żeby urozmaicić dziecku pierwsze spotkania dziecka z tym językiem postanowiłam sięgnąć po kolejną sprawdzoną już pomoc.

Wiedziałam, że tej lekturze mogę zaufać. Po sukcesie zagadek przyrodniczych oraz bardzo pochlebnej opinii Marty na temat poprzedniej części z tejże serii wiedziałam, że to doskonały wybór.

I tak trafiły do nas karty obrazkowe wydawnictwa EDGARD Angielski w zagadkach. Podobnie jak inne części tej serii są to karty spięte w jednym rogu plastikowym klipsem, a więc podczas zabawy rozwijamy je jak wachlarz. Dodatkowo po jednej stronie danej karty znajdziemy 2 pytania a na odwrocie odpowiedzi na nie. Zatem zarówno układ jak i forma przekazania wiedzy jest tu taka sama jak w poprzednich pozycjach....