Od złudzenia do prawdy

Tłumaczenie: Agnieszka Zuba
Wydawnictwo: Vox Domini
83-86092-02-5
frycol

"Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła..." Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Arleta | 2014-04-07
Przeczytana: kwiecień 2014

Książką tą przeczytałam już dwukrotnie . I za drugim razem wywarła na mnie o wiele większe emocje niż za pierwszym razem . Gdy czytamy świadectwo autorki sami możemy na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad swoim życiem i postępowaniem nie jako zrobić rachunek sumienia. Książka warta przeczytania :)

Kahhs | 2016-03-17
Na półkach: 2016
Przeczytana: 17 marca 2016

Książka mówi o grzechach pani Glorii Polo, za które miała być ukarana piekłem. Opisuje, jak Najwyższy sądził ją według Dekalogu, o cudach, które dla niej uczynił i o drugiej szansie. Ciekawa, jednakże była pisana słowo w słowo z przemowy pani Glorii. Tym samym sprawiło to, że brakuje mi tego języka, jaki zazwyczaj jest w książkach. Ale poza tym książka jest świetna, gorąco polecam!

Natusia8900 | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Po przeczytaniu tej książki nasuwa mi się słynne powiedzenie "jak trwoga to do Boga". Ale w sumie nie ma w tym nic dziwnego, bo wielu z nas zaczyna głębiej wierzyć, gdy potrzebujemy wsparcie Najwyższego.
Niemniej jednak niektóre fragmenty książki są dla mnie dziwne, ciężko w to uwierzyć i mam mieszane uczucia.
Pomimo tego opowieść Glorii Polo otworzyła mi oczy na pewne kwestie życia i mojej wiary. Myślę, że warto było ją przeczytać.

babciastefcia | 2012-11-20
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 20 listopada 2012

Książka to przelane na papier słowne świadectwo osoby porażonej piorunem, która przez godzinę była w stanie śmierci klinicznej.
Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym co po śmierci, a może warto? Nawet katolicy (np ja).
Pani Gloria Polo oprócz tego, że nieźle mnie przestraszyła, otworzyła mi oczy na kilka ważnych spraw.
Polecam

Alice | 2016-02-01
Przeczytana: 30 stycznia 2016

Gorąco polecam wszystkim. Książka napisana na faktach, świetna i naprawdę dająca do myślenia. Może po przeczytaniu jej coś odmieni się w waszym postrzeganiu świata i we własnej wierze , tyczy sie to zarówno wierzących jak i tych niewierzących.

Madziunia | 2014-03-09
Na półkach: 2014
Przeczytana: 07 marca 2014

Piękna, wzruszająca książka oparta na prawdziwym życiu autorki.
Polecam :)

Krzysztof Kowalczyk | 2013-12-14
Przeczytana: wrzesień 2013

fajnie napisana, zblizyla mnie bardzije do wiary :) polecam

miluska507 | 2013-08-14
Przeczytana: 25 grudnia 2012

TA KSIAZKA ZROBIŁA NA MNIE PIORUNUJĄCE WRAZENIE :)

ad95am | 2017-08-18
Przeczytana: 02 marca 2017

Praktycznie rzecz biorąc, nie można uznać tego za książkę. Nie jest to nawet wywiad, to świadectwo. Świadectwo wiary. Ale przede wszystkim świadectwo inne niż wszystkie. Nie wiem, czy to, co opowiedziała Gloria Polo wpłynie mocno na moje życie, ale trzeba przyznać, że opisane wydarzenia są mocne i czasem straszne. Po przeczytaniu trudno jest w to uwierzyć, ale równie ciężko jest nie wierzyć. Świadectwo na pewno każdy odbierze inaczej, w zależności od życiowych doświadczeń. Myślę że warto przeczytać tę pozycję, nie ze względu na wiarę, sposób przedstawienia historii (rozumiem, że to zwykłe spisanie tekstu mówionego, ale czasem jest zbyt chaotycznie), ale przeczytać po prostu, dla siebie. Nawet, jeśli to świadectwo nie zmieni nic w kwestii wiary, to na pewno skłoni do refleksji nad lepszym życiem.

Galstarek | 2017-09-05
Na półkach: Posiadam