Let's Sing! We Love Animals!

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Opis Witamy w świecie Disneya! Każda z książek z innowacyjnej serii „Disney English. Let's Sing!” zawiera osiem specjalnie opracowanych piosenek, które doskonale nadają się do nauki podstawowych angielskich słów i zwrotów. Dzieci nie będą mogły oderwać się od wesołych, wpadających w ucho melodii, a praktyczne ćwiczenia, zadania i gry sprawiają przyjemność całej rodzinie, przy okazji idealnie...

Opis

Witamy w świecie Disneya! Każda z książek z innowacyjnej serii „Disney English. Let's Sing!” zawiera osiem specjalnie opracowanych piosenek, które doskonale nadają się do nauki podstawowych angielskich słów i zwrotów. Dzieci nie będą mogły oderwać się od wesołych, wpadających w ucho melodii, a praktyczne ćwiczenia, zadania i gry sprawiają przyjemność całej rodzinie, przy okazji idealnie uzupełniając wybrane zagadnienia.
Na załączonej płycie CD znajduje się osiem piosenek z książki oraz ich wersje karaoke, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą wspólnie śpiewać. Seria „Disney English” zapewnia kreatywną i atrakcyjną naukę języka angielskiego poprzez zabawę.

Twoje ulubione postacie z filmów Disneya zapraszają do wspólnego śpiewania, nauki i zabawy!

Odkąd moje dziecko zapragnęło uczyć się języka angielskiego staram się poszerzać naszą domową biblioteczkę o pozycje, które by jej tę naukę ułatwiły. Taki zapał trzeb wspierać i starać się, by szybko nie minął. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego - to podstawa.

Tym razem postanowiłam sięgnąć po książeczkę z piosenkami dla dzieci. Nie miałam pojęcia czego się spodziewać, bo nigdy takiej nie mięliśmy, ale moja córeczka bardzo lubi muzykę, więc uznaliśmy, że coś takiego może jej się spodobać. I tak w małe rączki Alicji trafiła książeczka z serii Disney Englisch - Let's Sing! Na początek część We Love Animals,. bo uznałam, że taka tematyka najbardziej przypadnie do gustu mojemu brzdącowi. A ponieważ książki te są pełne licznych kolorowych ilustracji z bohaterami bajek Disneya, wiedziałam, że ta lektura na pewno jej się spodoba.

I nie myliłam się. Gdy książka dotarła Alicja natychmiast przystąpiła do lektury. Najpierw obejżała całą...

Zuzanna | 2016-04-05
Na półkach: Przeczytane, 2016