Pięćdziesięciu wspomożycieli: Święci dla twojego życia

Tłumaczenie: Ryszard Zajączkowski
Wydawnictwo: Jedność
50 Helfer in der Not: die Heiligen fürs Leben entdecken
83-7224-699-8
religia
Dorcia82

Ze świętymi często jest podobnie jak z aniołami – przestali funkcjonować w naszej świadomości. Ale dziś – w czasach otwartych na duchowość i psychologię głębi – stają się znów obecni. Anselm Grün opowiada na nowo stare historie z życia świętych i czyni z nich fascynujące obrazy udanego życia. Historie te mogą pociągać, ponieważ otwierają współczesną perspektywę naszych poszukiwań. Pokazują „jak można by żyć”. Przy czym nie chodzi o stworzenie człowieka doskonałego, ale o nowy sposób spojrzenia na bardzo konkretne, codzienne problemy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: scan własny