Wigilia Małego Kermita

83-85396-13-6
JASKIERKA57

JASKIERKA57 | 2012-10-02
Przeczytana: 1990 rok

NAJWSPANIALSZA KSIĄŻKA Z MOJEGO DZIECIŃSTWA:). GDY MIAŁAM 6LAT DOSTAŁAM JĄ POD CHOINKĘ.WIADOMO JAKO DZIECKO NIE SZANOWAŁO SIĘ KSIĄŻEK WIĘC BYŁA PORYSOWANA,POPISANA I NAWET POTARGANA WIĘC MAMA JĄ SPALIŁA.KIEDYŚ OGLĄDAŁAM ZDJĘCIA I PRZYPOMNIAŁAM JĄ SOBIE WIĘC LUKNEŁAM NA ALLEGRO I NIE MOGŁAM UWIERZYĆ ZNALAZŁAM JĄ.TERAZ SIEDZI NA HONOROWYM MIEJSCU W MOJEJ BIBLIOTECZCE:).ZE WZGLĘDU ŻE JEJ NIE ZNAJDZIECIE POSTANOWIŁAM NAPISAĆ FRAGMENT:
MAŁY KERMIT SIEDZIAŁ W OKNIE PRZEDSZKOLA PATRZYŁ,JAK PRÓSZY ŚNIEG.PO NIEBIE TAŃCZYŁY I WIROWAŁY DELIKATNE,PUSZYSTE PŁATKI.ZIEMIĘ ZASŁAŁ JUŻ GRUBY DYWAN ŚNIEGU,ALE NIE ZANOSIŁO SIĘ NA TO ŻE PRZESTANIE PADAĆ.BYŁA WIGILIA. MAPECIĄTKA ZOSTAWIŁY ŚWIĘTEMU MIKOŁAJOWI CIASTECZKA I MLEKO.TERAZ ŚNIŁY O ZABAWKACH,A TAKŻE O RÓZGACH-TYCH ZWYKŁYCH I TYCH Z CUKRU-KTÓRE NAZAJUTRZ ZNAJDĄ W SWYCH POŃCZOCHACH.TYLKO KERMIT NIE SPAŁ. GAPIŁ SIĘ W OKNO MRUGAJĄC ZASPANYMI OCZKAMI.ŚNIEGU WCIĄŻ PRZYBYWAŁO.PRZYSYPAŁ JUŻ HYDRANTY PRZECIW POŻAROWE I PŁOTY.OPATULIŁ PNIE...

Oleanderek | 2017-06-06
Malwina Czyta | 2015-11-18