Przyjedź na wyspy koralowe

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
A specialist's opinion
Avadoro

Summer nie posiadała się z radości: wyjedzie z Anglii na Bermudy, poślubi tam Johna, który fest właścicielem Jednej z bermudzkich sieci hoteli, a na dodatek podejmie pracę zgodne ze swym zawodem - w miejscowym ośrodku leczenia cukrzycy. Czy można sobie wyobrazić większe szczęście? Jednak wkrótce po przyjeździe do wymarzonego raju okazuje się, w narzeczony unika jej towarzystwa, zaś główny lekarz ośrodka, który przyjął ją z otwartymi ramionami, zaczyna mieć jakieś dziwne zastrzeżenia. Summer wie, że któryś z tyci dwóch mężczyzn uzyskał błędne informacje na jej temat, tylko który

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998