Zaginiony pancernik

2012-09-26
33 min.
Marcin Rusnak
science fiction klasyka fantastyka

Okładka książki Rakietowe szlaki 1. Opowiadania fantastyczno-naukowe. Poul Anderson, Ray Bradbury, Arthur C. Clarke, Jack Finney, Harry Harrison, Malcolm Jameson, Cyril M. Kornbluth, Murray Leinster, Robert Sheckley, Alfred Elton van Vogt
Rakietowe szla... Poul Anderson, Ray ...
Okładka książki Galaktyka I. Radziecka fantastyka naukowa Kir Bułyczow, Marietta Czudakowa, Anatolij Dnieprow, Sewer Gansowski, Ariadna Gromowa, Iwan Jefremow, Aleksander Kazancew, Władimir Michajłow, Aleksander Mirier, Arkadij Strugacki, Borys Strugacki, Wadim Szefner, Ilja Warszawski
Galaktyka I. R... Kir Bułyczow, Marie...
Okładka książki Galaktyka II. Radziecka fantastyka naukowa Andriej Bałabucha, Dmitrij Bilenkin, Dymitr De-Spiller, Aleksander Gorbowski, Askold Jakubowski, Jurij Jarowoj, Wiktor Kołupajew, Michaił Kriwicz, Feliks Kriwin, Borys Łapin, Władimir Małow, Andriej Pieczenieżski, Walerij Poliszczuk, Michaił Puchow, Borys Rudenko, Aleksander Szczerbakow, Władimir Szczerbakow, Wasilij Szukszyn, Walentyna Żurawlowa
Galaktyka II. ... Andriej Bałabucha,&...

Świetne czytadło do autobusu

Świetne czytadło do autobusu

Dobre sprawnie napisane opowiadanie. Wartka akcja i ciekawa fabuła powinny usatysfakcjonować każdego miłośnika space opery.

Dobra historia fantasy, jednak zbyt krótka i bez polotu.

Dobra historia fantasy, jednak zbyt krótka i bez polotu.

Dobra, krótka historia fantasy. Szybko się czyta i jest nawet wciągająca.

Dobra, krótka historia fantasy. Szybko się czyta i jest nawet wciągająca.

Darmowy ebook do pobrania ze strony wydawcy:http://cosnaprogu.com.pl/
Lekkie, przyjemne, w starym space operowym stylu. Warto przeczytać, wspominając autora, który niestety niedawno od nas odszedł.

Darmowy ebook do pobrania ze strony wydawcy:http://cosnaprogu.com.pl/

Bardzo sympatyczne opowiadanie, chwilami przypominające klasyczne space westerny Mike'a Resnicka lub... Harrego Harrisona :-) Nieskomplikowane, niewymagające, sama radość.

• Literatura amerykańska
  • Science Fiction

Dodaj cytat z książki Zaginiony pancernik