Zapomnij o tamtej nocy

Tłumaczenie: Tomasz Strożek
Cykl: Doktor Norden (tom 30)
Wydawnictwo: Edipresse
Vergiss, was in jener Nacht geschah
ANIA

Szampańska zabawa z grupą przyjaciół kończy się dla Manfreda Reisnera, syna bogatego browarnika, tragicznie. W drodze do domu zostaje napadnięty i ciężko pobity. Daniel Norden, który przypadkowo pojawia się w pobliżu, udziela mu pierwszewj pomocy. Niebawem nieznani sprawcy porywają Melanie, siostrę Manfreda. Sprawcą koszmaru obojga rodzeństwa okazuje się intrygant z ich najbliższego otoczenia. Na szczęście doktor Norden i jego teść potrafią pomoc ludziom poranionym na ciele i duszy odnaleźć miłość i spokój.

źródło opisu: Edipresse, 2012.

źródło okładki: Zdjęcie własne

elninka | 2017-05-01