Le poker
83-221-0591-6
poradniki
Jacek

Znakomity, metodycznie opracowany podręcznik tej pasjonującej gry otoczonej tajemnicą i nie docenianej. Zasady i obowiązujące konwencje, finezja bluffa, strategia rozgrywek, liczne rady, przykłady i ćwiczenia. Wykład uzupełniają wnioski płynące z obliczeń probabilistycznych, kilka stron zajmują warianty pokera i taktyka oszukiwania. Jednym słowem idealne rady, jak stać się przeciwnikiem...

Jednym słowem idealne rady, jak stać się przeciwnikiem przenikliwym i przebiegłym, który w każdej chwili potrafi wycofać się z gry.

jsx | 2016-08-07
Mewtu6 | 2014-05-21