Jak ukraść psa

Okładka książki Jak ukraść psa Barbara O`Connor
Okładka książki Jak ukraść psa
Barbara O`Connor Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Nasze Ważne Sprawy literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nasze Ważne Sprawy
C&T Crime & Thriller
2012-05-25
2012-05-25

Po prostu najgorsza książka jaką miałam w ręku. Nie sądzę, żeby komukolwiek się ona podobała. Nikt jeszcze nie napisał chyba gorszej książki. Brzydzę się tym że ją czytałam. Po prostu ble! .Nie ma gorszej książki! Nie ma!!!!! Jest to przykład człowieczej głupoty, ta cała Georgina. Osobiście uważam ją za przestępczynię. Dla pieniędzy kraść psa?!Żeby zdobyć pieniądze można komuś pomagać, pracować i dużo innych. Ale kraść po to, żeby zdobyć pieniądze? Tak robią tylko i wyłącznie przestępcy!!!!! Koniec i kropka! To jest moje zdanie.

Muszę przyznać, że spodobała mi się ta książka, z tego względu, że bardzo mnie wciągnęła i zaciekawiła. Georgina była na pewno nieszczęśliwym dzieckiem, np. dlatego, że nie miała ojca i spała w samochodzie. Ale moim zdaniem trochę egoistyczna, fakt, chciała pomóc mamie, ale w bardzo nieprzyzwoity sposób - kradnąc. To nie było ukradnięcie książki, czy tam portfela, ale żywej istoty! Z tego względu, że czytałam tą książkę dosyć dawno, bo rok temu, nie pamiętam imienia tej pani, właścicielki pieska, ale na pewno było jej przykro po stracie Willy'ego.

Na pewno z chęcią jeszcze kiedyś sięgnę po tą książkę. Gorąco polecam ;)

To jest jedna z tych książek, które odkładam zaraz po kilku rozdziałach. Niestety nie zaciekawiła mnie, i nie podobała mi się.

• Z Biblioteki
  • Zwierzęta
  • Biblioteka
  • Niedokończone
  • 2015 r.
  • Cztery 🐾 dla 👧👦
  • 2011-2014

Dodaj cytat z książki Jak ukraść psa