Czerwone serce, niebieski motyl

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Rott hjarta, bla fjaril
Martyna

Gdyby zapytać Alvę co sądzi o Love, odpowiedziałaby że jest miły. Nie jest jednym z tych wiecznie wrzeszczących i bijących się chłopaków, czy wpychających się bez kolejki po jedzenie. Gdyby zapytać Love co sądzi o Alvie, najpierw zastanowiłby się chwilę. Raczej nie myślał o niej ostatnio, chociaż jako dzieci bawili się razem. W ogóle nie myśli o dziewczynach z klasy. Ale po zastanowieniu...

Gdyby zapytać Love co sądzi o Alvie, najpierw zastanowiłby się chwilę. Raczej nie myślał o niej ostatnio, chociaż jako dzieci bawili się razem. W ogóle nie myśli o dziewczynach z klasy. Ale po zastanowieniu powiedziałby że Alva jest w porządku – jak na dziewczynę…i że jest dość ładna.

Jest luty, zwyczajny pochmurny dzień. Żadne z nich jeszcze nie wie, że wkrótce będą zakochani.

Taki tamm.... ;p Romans dla dzieciaków xd

ERWU | 2015-09-14

Coś ważnego jest opowiedziane w tej książce, choć niektórzy na pewno się oburzą:-) Ale ja stoję po stronie życia, a życie bywa i takie.

Zaczytana | 2016-01-19

Muszę przyznać, wciągnęła mnie ;p Jak dla mnie świetna, miło się czytało, 9 gwiazdek :) Polecam! :)

Andzik04 | 2016-07-28
Przeczytana: lipiec 2016