Nurkowanie bez strachu

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370202989
poradniki

Nie bój się nurkować!Ta książka może być ważna dla każdego kto myśli o nurkowaniu i chce się go nauczyć, kto choć raz zanurkował i być może się boi, kto już od dawna nurkuje i nadal odczuwa z jakiegoś powodu dyskomfort wstępując do podwodnego świata. Zanalizowano tu blokady psychiczne i wynikające z nich błędne zachowania pod wodą. Na wielu praktycznych przykładach przedstawiono sytuacje i czynniki stresujące, które mogą wprawić nurka w strach, a nawet w panikę. Uwzględnione zostały przy tym specjalne uwarunkowania nurkowań nocnych, na wrakach czy też w jaskiniach. Wiele opisanych tu praktycznych ćwiczeń umożliwi Ci opanowanie naturalnego oddychania, pozwoli skorygować błędne zachowanie, przezwyciężyć obawy oraz właściwie ocenić możliwości Twojego partnera podczas nurkowania.

Personik | 2015-02-06
Na półkach: Moje hobby, Przeczytane