Niezbędnik pani domu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik babuni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Buchmann
978-83-7670-443-2
poradniki
Lesława

Jak przywrócić zamszowym butom ładny wygląd? W jaki sposób odnowić skórzaną tapicerkę? Czym czyścić chromowane powierzchnie? Jak samodzielnie przygotować płyn do mycia naczyń? Co przywróci biel poszarzałemu kołnierzykowi? Jak się uporać ze szkodnikami roślin? W niezbędniku zebrano wskazówki i informacje pomagające zadbać o domowe przedmioty z każdego zakątka mieszkania. To idealne porady dla...

W niezbędniku zebrano wskazówki i informacje pomagające zadbać o domowe przedmioty z każdego zakątka mieszkania. To idealne porady dla każdej pani domu: sprawdzone, trafne, naturalne, ekologiczne i tanie.
W starym stylu i z gwarancją sukcesu.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2012

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=88898&lang=pl

Entrophia999 | 2014-01-12
Przeczytana: wrzesień 2013

Bardzo ciekawy poradnik z prostymi i - co ważne - sprawdzonymi i skutecznymi wskazówkami - jak radzić sobie z różnego rodzaju "problemami", jakie przytrafią się w prowadzeniu domu. Sposoby stosowane przez nasze mamy, babcie a czasem nawet i prababcie. Dodatkowo ciekawe, czasem śmieszne ilustracje umilające lekturę i korzystanie z tej książki. Na końcu znajduje się przydatny słowniczek z wyjaśnieniem i opisem niektórych substancji chemicznych, o których mowa w książce.