Tornister przedszkolaka

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Luksusowe wydanie materiałów edukacyjnych dla przedszkolaków. Średniaki znajdą wewnątrz plastikowego tornistra naklejki, szablony łamigłówki, obrazki, zadania i mnóstwo ciekawostek, które rozwiną wyobraźnię, sprawność manualną, umiejętności niezbędne do prawidłowego rozwoju i przygotowania do dalszej edukacji.
W serii: Maluchy. Średniaki, Starszaki.

Tym razem mam okazję, przedstawić Wam książeczkę z zadaniami dla maluchów w niecodziennym wydaniu. Bowiem nie jest to typowe wydanie zeszytowe, które zazwyczaj znajdujemy w sklepach. Tym razem wydawnictwo Olesiejuk postanowiło zaskoczyć czytelnika nie tylko treścią książeczki, lecz również jej formą. A mówię oczywiście o tornistrze przedszkolaka :)

W nasze ręce trafiła książeczka z grupy: średniaki, czyli ta, która przeznaczona jest dla dzieci 4-5 letnich. Jednak możemy także nabyć dwie inne części. Jedna dla młodszych brzdąców czyli z grupy: maluchy (3-4 lata) oraz dla starszych dzieci - grupa: starszaki (5-6 lat). Oprócz tego, że tornistry różnią się kolorystycznie to wewnątrz znajdziemy mniej więcej taką samą zawartość. Jest to bowiem zbiór licznych zadań dla dzieciaczków dostosowany odpowiednio do ich wieku.

W tornistrze mojego dziecka już na samym początku znalazłyśmy pięć kart z naklejkami, a dalej całe mnóstwo ciekawych zadań. Ćwiczenia podzielone są na trzy kategorie:...

mamarta | 2013-09-20