Inteligencja emocjonalna u dzieci. 12-dniowy kurs dla rodziców

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Ta książka zawiera opis kompletnego kursu dla dzieci, ale dorośli także mogą w niej znaleźć niejedną pożyteczną wskazówkę. Wszyscy, którzy zrobią dobry użytek z nniejszej książki, mogą oczekiwać poprawy w swoim życiu osobistym i zawodowym oraz większej radości życia. Opisany kurs należy przeprowadzić w 12-dniowych cyklach, każdego dnia skupiając się na innym temacie. Dzięki temu możesz pomóc dziecku, niezależnie od tego czy ma kilka czy kilkanaście lat, poradzić sobie z nieracjonalnymi myślami, wypracować nowe nawyki i wzmocnić poczucie własnej wartości.

Libro | 2012-12-08
litpawel | 2015-07-30