Jezus Chrystus. Życie Mistrza

Wydawnictwo: Stapis
JESUS THE CHRIST - LIFE OF A MASTER
ramtha
Lulu

Książka „Jezus–Chrystus. Życie Mistrza” jest jednym z licznych wykładów, wygłoszonych przez Ramthę. W prosty i piękny sposób tłumaczy w niej, kim był Jezus, jakie było prawdziwe znaczenie jego życia i działalności oraz w jaki sposób każdy człowiek może urzeczywistnić w swoim własnym życiu to samo, co osiągnął Jezus. Ramtha jest oświeconym Mistrzem - Nauczycielem, który podczas swojego...

Ramtha jest oświeconym Mistrzem - Nauczycielem, który podczas swojego życia zrozumiał jak tworzymy rzeczywistość i odkrywamy niezwykłość (nadzwyczajność) w życiu, wykorzystując nieograniczony potencjał naszego umysłu. Jego posłanie niosące ze sobą nadzieję dla ludzkości, zmieniło wiele dróg życiowych, ale żadnej do takiego stopnia, jak Judy Zebry Knight.
JZ Knight jest unikalnym, jedynym Kanałem Ramthy. Historycy i religioznawcy, którzy badali jej pracę i życie, nazywają ją Wielkim Amerykańskim Kanałem oraz widzą w niej jedną z najbardziej charyzmatycznych i przekonujących duchowych liderek (przywódczyń) współczesności.

źródło opisu: własne

źródło okładki: www.stapis.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!