Dwie Czaszki

Dwie Czaszki
redrumfoeceip

geratius | 2017-07-05
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Na pewno jest to dobra pozycja dla fanów archeologii, zbrodni i zagmatwanej historii. Nie jest to może twór idealny, lecz czyta się dość dobrze. Książka ciekawa o tyle, że opisy historyczne wydają się być dość prawdopodobne, lecz lekko męczące dla nieznającego się czytelnika, choć Australopitek, czy też inny przodek, którego nazwy nie umiem nawet przytoczyć, wcale nie jest tu najważniejszym tematem. Zbrodnia oraz owinięte wokół niej intrygi ciekawią, a główny bohater szybko daje się lubić. Na szczęście autor napisał kilka kolejnych tytułów z przygodami Roberta, więc na pewno coś jeszcze przeczytam, lecz nie czuję ciśnienia, by miało się to zdarzyć zbyt szybko.

Sygryda | 2016-01-14
Abendur | 2014-11-13