Tajemnice szczęśliwie żonatych mężczyzn. Zdobądź na zawsze serce żony

Tłumaczenie: Ireneusz Jakubik
Seria: Sensus
Wydawnictwo: Helion
The secrets of happily married men : eight ways to win your wife's heart forever
związki, małżeństwo, związek,
poradniki

Bądź wierny i dotrzymuj danego słowa Zapewnij żonie poczucie bezpieczeństwa Rozkochaj ją w sobie tak, jak to już kiedyś zrobiłeś Doceniaj każdy etap, na którym znalazło się Twoje małżeństwo Geniusz tej książki polega na tym, że&…, zadaje niepoprawne politycznie pytania na temat ról mężczyzn i kobiet w domu &—, zapomnianym froncie walk w wojnie płci. New York Times Gwarancją szczęścia małżeńskiego jest zrozumienie, że żona wie lepiej, a teściowa chce dobrze Lidia Jasińska Z roku na rok de

Adzia1983 | 2015-10-10
Przeczytana: 15 maja 2015