Świat według Ewy. Życie na nowych zasadach

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Kontrprojekt dla: * odkładania macierzyństwa na wieczne nigdy * epoki lodowcowej uczuć * tłumienia kobiecości * nieustannego stanu walki zostałam feministką wobec alternatywy zostania masochistką. Sally Kempton Pierwsze kobiety, które próbowały wywalczyć swoją niezależność w patriarchalnym świecie, traktowane były niczym trędowaci usiłujący przerzucić mordercze zarazki na zdrowy organizm społeczny. Proces emancypacji zajął wiele dziesięcioleci. A jak wygląda je

anag78 | 2015-03-29