Szpital św. Hallvarda. Część 7 - Wyznanie

Tłumaczenie: Mirosława Zimoń
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dobra Saga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
saga norweska, lekarze
literatura piękna
jagodaanna

Eva nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała jej Veronika. Piękna chirurg właśnie wyznała jej, że miała romans z jej Erikiem i spodziewa się jego dziecka. Teraz zrozumiała, dlaczego Erik był taki nieobecny przez ostatnie tygodnie. Najwyraźniej okazał się zbyt wielkim tchórzem, aby z nią zerwać i dlatego poprosił Veronikę, by odwaliła czarną robotę za niego. Wciąż go kocham, myślała zrozpaczona....

Wciąż go kocham, myślała zrozpaczona. Chyba bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego, że go straciłam.

źródło opisu: fragment książki

źródło okładki: zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!