Wewnętrzna Siła. Zamachowe Koło Twojego Życia

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Niezwykła moc tkwi w Tobie * zrealizuj swoje najśmielsze marzenia * zamień bolesne doświadczenia w pozytywną siłę * Obudź w sobie empatię, wzbogacaj życie własne i innych ludzi Barbara Rose jest następczynią Dale&’,a Carnegie&’,ego. Ta książka przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania. Poprzez historię własnego życia autorka pokazuje nam, jak radzić sobie z niesprawiedliwą dystrybucją tego, czego wszyscy pragniemy i potrzebujemy &—, miłości i szczęścia dr Da

chumbawumba | 2014-08-04
Przeczytana: 06 sierpnia 2014