Rytuały wody

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajniki żywiołów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ars Scripti-2
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-60472-65-1
rytuały, magia

Świat jest pełen magii, jeśli chcesz odczuć ją w swoim życiu, skorzystaj z dobroczynnych rytuałów i naturalnych mocy, które drzemią w Tobie, czekając na to, byś nauczył się nimi posługiwać, zyskując miłość, zdrowie, dostatek, szczęście rodzinne i zapewniając sobie szczęście i dobrobyt. Codzienne życie pełne jest pułapek i niebezpieczeństw, nieprzyjaznych nam osób oraz zdarzeń, których wolelibyśmy uniknąć. Czy można jednak bronić się przed złem i przyciągnąć dobro? Owszem, a sposobem na to może być zespolenie się z siłami Natury i poznanie tajemnic wody, jednego z czterech wszechmocnych żywiołów.

źródło opisu: http://as2.pl/rytualy-wody-alla-alicja-chrzanowska-p-2875.html

źródło okładki: http://as2.pl/rytualy-wody-alla-alicja-chrzanowska-p-2875.html

Natalia | 2019-03-08
Przeczytana: 12 lipca 2018

Z tego cyklu posiadam również:
"Rytuały Ognia"
"Rytuały Powietrza"
"Rytuały Ziemi"
Ale tych książek nie ma na Lubimy Czytać, więc nie mogłam ich dodać do swojej biblioteki.