Zagadki Profesora EuGeniusza

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Chciałbyś poczuć się geniuszem?
Seria Profesor EuGeniusz to zbiór zabawnych zagadek logicznych i gier umysłowych, które ćwiczą pamięć, percepcję i koncentrację. Za pomocą elektronicznego ołówka szybko sprawdzisz prawidłową odpowiedź.
Ćwicz szare komórki, niech Twój umysł będzie wciąż w dobrej formie!
Tytuły w serii: Łamigłówki profesora EuGeniusza, Zagadki profesora EuGeniusza.

Na półkach: Olesiejuk

Kiedyś, dawno, dawno temu miałam podobną książeczkę. Bardzo ją lubiłam i już niejednokrotnie myślałam sobie, że fajnie byłoby gdyby i Nikodem miał podobną pozycję w swojej biblioteczce... I co? I jest :) I bardzo mnie to cieszy, i jestem pewna, że Nikodem też będzie nią zachwycony... Jeszcze nie teraz, bo jest za mały, ale przyjdzie czas kiedy będzie mógł się nią nacieszyć :)

Wiem, że dopiero co o bardzo podobnej książce pisała Ania. ja chciałabym przedstawić Wam drugą pozycję z serii "Profesor Eugeniusz".

Znajdziemy w niej 70 zagadek. Bardzo wiele z nich to zagadki matematyczne, ale nie wszystkie. Są również takie zadania jak puzzle, zgadywanki, odnajdywanie niepasujących słów, łączenie w pary, dopasowywanie flag do odpowiednich krajów i wiele, wiele innych... Wszystkie zadania są ponumerowane, przy każdym zaznaczony jest również poziom trudności: "Łatwe, bardzo łatwe", "Pomyśl troszkę", "Skomplikowane" oraz "Dla ekspertów". Z tego co zauważyłam podział zadań według trudności...

patti99933 | 2013-11-12