Formuła 1. Skarb Kibica

Wydawnictwo: Videograf II
formuła 1, f1, GP, Wyścigi, Grand Prix
sport

Vademecum wiedzy o Formule 1 oraz obszerne opracowanie na temat bieżącego sezonu wyścigów. Autor omawia historię Formuły 1, założenia regulaminowe, sylwetki zwycięzców poprzednich wyścigów. Przedstawia również tory, na których zostały i zostaną rozegrane tegoroczne wyścigi, wraz z mapkami, a także modele samochodów, zespoły i kierowców startujących w F1 w sezonie 2007. Książka zawiera obszerne dan

źródło opisu: www.videograf.pl/

źródło okładki: www.videograf.pl/

Gantu_mn | 2011-01-26
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo fajne opracowanie dla fanów F1. W 80% stanowi zbiór statystyk w różnego rodzaju tabelach i wykresach, w pozostałych 20% znajdziemy historię F1 i szczegółowe opracowanie układu torów aktualnych w sezonie 2006. Pozycja godna polecenia głównie (jeśli nie wyłącznie) dla pasjonatów tego sportu.

Muinice | 2015-02-24
Na półkach: Przeczytane, 2015