Rok 2012 w przepowiedniach i horoskopach. Dziennik apokalipsy

Wydawnictwo: Videograf II
978-83-7183-916-0
Indyviduum

Według kalendarza Majów w nadchodzącym roku ma nastąpić zagłada ziemskiej cywilizacji. Wychodząc naprzeciw związanym z tym niepokojom i spekulacjom, autor przywołuje i analizuje przepowiednie biblijne i sybillińskie, orędzia Chrystusa i Marii Panny, proroctwa Majów i Egipcjan, teksty ewangelistów, pisma Daniela, Nostradamusa, Edgara Cayce'a. Na tym tle przedstawia realne zagrożenia dla Ziemi i...

Wychodząc naprzeciw związanym z tym niepokojom i spekulacjom, autor przywołuje i analizuje przepowiednie biblijne i sybillińskie, orędzia Chrystusa i Marii Panny, proroctwa Majów i Egipcjan, teksty ewangelistów, pisma Daniela, Nostradamusa, Edgara Cayce'a. Na tym tle przedstawia realne zagrożenia dla Ziemi i naszej cywilizacji ? katastrofy kosmiczne, gwałtowne zmiany klimatu, eskalacja nienawiści między narodami. Na końcu książki zostały zawarte horoskopy astrologiczne dla poszczególnych znaków zodiaku oraz wróżby dla Polski i świata na rok 2012, przygotowane na podstawie kart tarota

źródło opisu: http://www.dwa.videograf.pl/catalog/product_info.php?products_id=587

Reminiscencja | 2012-07-24
Przeczytana: 17 sierpnia 2012

Książka w tonie "zaraz zginiemy w cierpieniach, bo tyle osób przecież to przewidziało", niestety do większości rewelacji nie ma źródeł ani cytatów na poparcie ich prawdziwości. Znalazłam kilka błędów merytorycznych (powtarzanie czegoś co kiedyś gdzieś się usłyszało nie jest dobrym pomysłem). W ostatecznym rozrachunku książka wydaje mi się zupełnie niewiarygodna.
Czytanie horoskopów na końcu publikacji to naprawdę dobra zabawa, polecam, jak ktoś chce się pośmiać np. z wywróżonej przyszłości Polski.

Marcus | 2013-10-31
Przeczytana: 01 stycznia 2012