Moja podróż sentymentalna

Wydawnictwo: W drodze
83-7033-076-2
BethLuisNion

"Pisarz, cokolwiek pisze, zawsze pisze o sobie" - mawiał autor Jezusa z Nazarethu. Opowiadania, zawarte w tym tomie, są tego doskonałym potwierdzeniem. Czegokolwiek dotyczą - wydarzeń dawnych czy współczesnych, opowiadają o patriarchach Izraela czy dwudziestowiecznych pisarzach - odsłaniają również fragment barwnego życia autora. Czytelnik zostaje zaproszony w podróż, podczas której oczami miłośnika literatury ogląda krajobrazy malowane wielowiekową tradycją hebrajską i żywym doświadczeniem Chrystusa.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne