Zgłosuj na książki roku 2017
COUNSELLING SKILLS IN EVERYDAY LIFE
poradniki
Klaudia

Czy umiejętność terapeutycznej rozmowy jest zarezerwowana tylko dla psychologów? Przecież wszyscy tak w domu, jak i w pracy spotykamy się z ludźmi, którzy potrzebują pomocy. Lekarz, pielęgniarka, wolontariusz, prawnik, ksiądz, pracownik socjalny - w każdym z tych zajęć niezbędna jest umiejętność dobrego porozumiewania się, słuchania ze współczuciem, udzielania wsparcia. Także jako rodzice,...

Lekarz, pielęgniarka, wolontariusz, prawnik, ksiądz, pracownik socjalny - w każdym z tych zajęć niezbędna jest umiejętność dobrego porozumiewania się, słuchania ze współczuciem, udzielania wsparcia. Także jako rodzice, przyjaciele, czy partnerzy staramy się pomóc naszym bliskim, gdy mają kłopoty.

Garona | 2017-06-22
Na półkach: Psychologia, Przeczytane

Książka - podręcznik nie tylko dla specjalistów, psychologów, psychoterapeutów. Dla każdego. Przecież to nasza codzienność.
I zagadka dobrej rozmowy w pigułce - słuchać! Nastawić się na "Ty".
I tytuł - genialny. Bo w czasach internetu, portali społecznościowych, techniki, cudów na kiju, potrzebujemy rozmowy jak powietrza.
I drugiego żywego człowieka.
Rozmowa pomaga.
Warto rozmawiać : )))

adb | 2015-11-11
Przeczytana: 02 listopada 2015

Książka nie tylko dla terapeutów-psychologów. W zasadzie może przeczytać ją każdy i to z pożytkiem. Uczy technik dobrej, codziennej rozmowy w przystępny, ale nie prostacki ( co czasem zdarza się pseudo poradnikom) sposób.

dziewczynapaulina | 2017-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Książka w bardzo przystępny sposób przedstawia techniki udzielania pomocy, niekoniecznie tej profesjonalnej. Polecam :)

Paweł | 2017-05-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane